newsy


List gratulacyjny PDF

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

Więcej…
 
„Twoje dane Twoja sprawa” PDF

Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 przystąpiła do programu „Twoje dane Twoja sprawa”. Jest to Ogólnopolski Program Edukacyjny organizowany przez Prezesa Urzędu Ochrony danych. Celem tego programu jest podniesienie świadomości dotyczącej ochrony danych przez pedagogów, nauczycieli oraz młodzież.

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA UCZNIÓW?

• wykazują się pomysłami, umiejętnościami, talentami plastycznymi, aktorskimi i sportowymi,

• zdobywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne dot. skutecznej ochrony siebie,

• aktywnie spędzają czas.

Więcej…
 
Wycieczka klas 2c, 2e i 2f do Poznania PDF

21 listopada uczniowie klas 2c, 2e i 2f pod opieką wychowawców: pani Natalii Szymury oraz pani Aleksandry Łopaczyk udali się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było zwiedzenie Bramy Poznania, placówki zajmującej się prezentacją historii Ostrowa Tumskiego, która dzięki swoim funkcjom edukacyjnym, przyciąga turystów w tę część miasta. Następnie uczniowie klas 2 postanowili zintegrować się w Jump Arenie. Zabawa była fantastyczna, choć bardzo wyczerpująca. Po dniu pełnym wrażeń wszyscy udali się na zasłużony posiłek i przedświąteczne zakupy do centrum handlowego Posnania.

zobacz zdjęcia

 
Zawody tenis stołowy PDF

W czwartek, 21 listopada nasz męski team zajął drugie miejsce w finale rejonu kaliskiego w drużynowym tenisie stołowym. Ekipa w składzie Kacper Waszyński, Wiktor Malec, Mateusz Jagła oraz opiekun Paweł Zwierz zapewniła sobie prawo gry w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Krzyżu Wielkopolskim.

zobacz zdjęcia

 
Wykład dla Klasy Akademickiej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 PDF

Dnia 20 listopada 2019 roku grupa 25 uczniów naszej szkoły, która tworzy Klasę Akademicką i bierze udział w siedmiomiesięcznym projekcie kulturalnym, wzięła udział w wykładzie wygłoszonym przez wybitną filozofkę, prof. Annę Pałubicką z Wydziału Filozoficznego UAM.

Tematem wykładu była "Kultura europejska – jej geneza i tożsamość".

W wykładzie uczestniczyły również Klasy Akademickie z trzech innych miast. Po wykładzie wywiązała się krótka dyskusja, w której młodzież zadawała pytania pani profesor.

Opiekunem grupy projektowej w naszej szkole jest pani Mariola Koczorowska.

zobacz zdjęcia

 
Światowy Dzień Rzucania Palenia PDF

Każdego roku w trzeci czwartek listopada w Polsce obchodzony jest „Światowy Dzień Rzucania Palenia”. W tym roku Dzień ten przypada dzisiaj, czyli 21 listopada.
Palenie tytoniu ma znaczący wpływ na występowanie chorób niezakaźnych, które powodują poważne problemy zdrowotne, społeczne i ekonomiczne w Polsce.

więcej tutaj (pdf)

 
Deklaracja z Nikozji PDF

W związku z apelem naukowców o ochronę przed ekspozycją na niejonizujące pole elektromagnetyczne w załączeniu 16 praktycznych zasad postępowania płynących z Deklaracji z Nikozji dotyczącej pól elektromagnetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi zasadami: apel (pdf)

 
Wycieczka do Poznania PDF

W środę, 13 listopada 2019 roku, uczniowie klasy 1b pod opieką pani Ewy Kmieć i pana Karola Olejniczaka udali się na wycieczkę do Poznania. Celem wizyty w stolicy Wielkopolski było Muzeum Narodowe (obejrzenie wystawy dotyczącej romantyzmu, Młodej Polski i sztuki współczesnej), seans filmu „Boże Ciało” oraz integracja uczniów klasy 1b z nauczycielem języka polskiego i wiedzy o kulturze. Niestety z przyczyn niezależnych od nas, zablokowane na godzinę Rondo Rataje, lekcja w muzeum nie doszła do skutku( była zaplanowana na konkretną godzinę) Z dwoma pozostałymi punktami programu było już wszystko w porządku. Nominowany do Oskara film Jana Komasy sprowokował liczne dyskusje i polemiki, które były kontynuowane następnego dnia na języku polskim. Wszyscy obiecaliśmy sobie, że wiosną przyszłego roku nic nam już nie przeszkodzi w tym, aby odwiedzić Muzeum Narodowe w Poznaniu!

 
Z literaturą za pan brat PDF

12 listopada b. r. po dogrywce został rozwiązany konkurs czytelniczy „Z literaturą za pan brat”. Najwięcej punktów zdobyła Angelika Lesznik z kl. 4b, drugą lokatę zajęły ex aequo: Oliwia Owczarzak i Basia Owczaryszek z kl. 4b, a 3 miejsce Karolina Panek też z kl. 4b. Gratulujemy zwycięzcom!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 92

Imieniny

Dzisiaj jest: 29 Styczeń 2020    |    Imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Dzień Bezpiecznego Internetu – 11 lutego 2020 r.
  Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat DBI przekroczył jej granice angażując państwa z całego świata. Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa […]
 • Obchody rocznicowe ucieczki z obozu Stalag Luft III- Wielka Ucieczka
  W ramach obchodów rocznicy ucieczki z obozu Stalag Luft III w Żaganiu Konsulat Brytyjski w Poznaniu zaprasza na organizowane wspólnie z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty i Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną spotkanie informacyjne p.t.: „Wielka Ucieczka”. Obóz Stalag Luft III w Żaganiu był w czasie II Wojny Światowej miejscem uwięzienia jeńców alianckich – głównie lotników, którzy od […]
 • Młodociani pracownicy – procedura
 • Rozpoczęły się ferie zimowe w województwie wielkopolskim
  Na rozpoczynające się ferie zimowe życzę Wam drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wolny czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami oraz poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Udana rekreacja to przede wszystkim spokojnie spędzony czas. Dlatego ze szczególną prośbą zwracam się do […]
 • Konferencja Budowanie sieci szkół ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia branżowego w województwie wielkopolskim od 2020
  W dniu 21 stycznia odbyła się konferencja pn.„Budowanie sieci szkół ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia branżowego w województwie wielkopolskim od 2020 roku”, w której wzięli udział starostowie, prezydenci miast oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły ponadpodstawowe z województwa wielkopolskiego. Organizatorami konferencji byli Wojewoda Wielkopolski oraz Wielkopolski Kurator Oświaty. W trakcie spotkania przedstawiono zagadnienia dotyczące podnoszenia jakości […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!