newsy


Kartka Wielkanocna PDF

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym na świąteczną Kartkę Wielkanocną.

Celem naszego konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą.

Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej w terminie do 19 marca 2021 r. w godzinach od 8.00 do 14.00.

Serdecznie zapraszamy.

 
„Różowa Skrzyneczka” w ZSP3 PDF

8 marca 2021 r.  przedstawiciele stowarzyszenia Polska 2050 przekazali różowe skrzyneczki do szkół oraz ośrodka pomocy społecznej.

RÓŻOWA SKRZYNECZKA to ogólnopolska akcja mająca na celu wyeliminowanie w jak największym stopniu problemu jakim jest ubóstwo menstruacyjne.

Dzięki akcji również w naszej szkole ustawiona została różowa skrzyneczka z darmowymi podpaskami i tamponami. Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu oraz zwiększenie dostępności do artykułów higienicznych, potrzebnych na czas menstruacji.

 
Kolejny projekt PDF

Uczniowie Technikum nr 3 w kolejnym projekcie: Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020, podprojekt Uczniowskie Laboratoria Informatyczne – zajęcia ukierunkowane na rozwój myślenia krytycznego i kompetencji cyfrowych, skierowane do uczniów w każdym wieku. Podczas warsztatów uczniowie będą zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu programowania i robotyki.

Zdjęcia FB

 
PĄCZEK NIEJEDNO MA IMIĘ PDF

24.02 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Kochani uczniowie bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Cieszy nas ogromnie Wasze zaangażowanie i to, że mimo trudności chce Wam się czegoś więcej.

Mieliśmy bardzo trudne zadanie, by wyłonić najciekawsze prace, zdajemy sobie sprawę, że w ich przygotowanie włożyliście swoje serce. Po naradach, postanowiliśmy  wyróżnić następujące osoby:

 

 • Weronika Kasperczyk
 • Piotr Kluczek
 • Amelia Kulka
 • Martyna Leśniak
 • Marta Sosnowska
 • Zuzanna Walczak

 

Dziękujemy wszystkim za udziału. I do zobaczenia w kolejnym konkursie

 
Przyroda zimą PDF

W lutym samorząd uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny o tematyce „PRZYRODA ZIMĄ”. Uczniowie wysyłali zrobione przez siebie zdjęcia ukazujące piękno fauny i flory w zimowym wydaniu.

Nadesłano bardzo dużo prac, dlatego ciężko było zadecydować, które z nich są najlepsze. Wybraliśmy jednak 3 laureatów którzy wykazali się dobrym okiem i kreatywnym podejściem do tematu. Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Adam Mądry

II miejsce – Filip Wachowiak

III miejsc – Zuzanna Musiał

Chcielibyśmy również wyróżnić prace Wiktorii Kindy, Karoliny Kurzawy, Magdy Talarczyk, Sandry Weber, Zosi Pawlickiej, Mateusza Sobierajczyka oraz Oliwiera Barana. 23 lutego zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursy bardzo dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia FB

 
Konkurs o normalizacji PDF

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie 19 lutego 2021 roku odbył się Etap Szkolny Konkursu Wiedzy o działalności normalizacyjnej PKN. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II i III.

Celem konkursu było przyswojenie przez uczniów podstawowej wiedzy normalizacyjnej, zwiększenie ich świadomości na temat działalności Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz znaczenia udziału w systemie dobrowolnej normalizacji.

Kolejny etap odbędzie się 17 marca. Życzymy powodzenia.

 
Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego "Z miłości do piękna" PDF

Wszystkie nadesłane stylizacje były bardzo ciekawe i pełne miłości. Spośród licznie nadesłanych prac na nagrody zasłużyły:

 • I miejsce: Zuzanna Cierniewska 2EBP
 • II miejsce: Dominika Ogrodowska 2EBP
 • III miejsce: Anita Łęcka 1E
 • Wyróżnienie: Jagoda Stróżyńska 3E Paulina Talaga 1E

Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów w piątek 19.02.2021 o godz. 14:00 do szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie!

Zdjęcia1 FB

Zdjęcia2 FB

 
Najlepszy uczeń w zawodzie Technik Hotelarstwa PDF

15 lutego w naszej szkole odbył się konkurs "Najlepszy uczeń w zawodzie Technik Hotelarstwa". Uczennice miały do rozwiązania pisemny test składający się z pytań zamkniętych  oraz napisanie w wybranym przez siebie języku dokumentu hotelowego.

Laureatami zostali:

I miejsce Jagoda Adamczyk

II miejsce Natalia Ostój

III miejsce Weronika Nowak, Natalia Stróżyńska

Uczennice odebrały dyplomy oraz nagrody z rąk dyrektor ZSP nr 3, Pani Izabeli Kossakowskiej

Serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia FB

 
Filmowy Konkurs Walentynkowy PDF

Samorząd uczniowski zorganizował 15 lutego FILMOWY KONKURS WALENTYNKOWY. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać quiz w aplikacji QUIZZIZ, dotyczący 10 filmów o miłości. Konkurs został rozstrzygnięty a zwycięzcy wyłonieni.

Znamy już największego filmowego Freak’a

I miejsce – Klaudia Banaszek

II miejsce – Paulina Talaga

III miejsc – Martyna Płonczyńska

Na zwycięzców czekały nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia FB

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 105

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Laboratoria Przyszłości – największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce!
  Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie już wkrótce pojawią się we wszystkich polskich szkołach! Rusza największa rządowa inwestycja w nowoczesną edukację w historii – „Laboratoria Przyszłości”. Program realizuje jeden z postulatów „Polskiego Ładu” i jest finansowany z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Ogłoszona dziś inicjatywa zakłada, że jeszcze w tym roku samorządy […]
 • Program AI for Youth – sztuczna inteligencja dla młodzieży
  Szanowni Państwo, w okresie od września 2021 do listopada 2022 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Software Development Academy Sp. z o. o. realizować będą na rzecz Ministerstwa Rozwoju i Technologii projekt pilotażowy „AI4Youth” w ramach III edycji międzynarodowego programu AI for Youth (sztuczna inteligencja dla młodzieży). Program AI for Youth jest autorskim, globalnym projektem […]
 • Dzień Krajobrazu 2021
  Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska po raz szósty inicjuje obchody Dnia Krajobrazu – święto obchodzone jest 20 października br. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: Otwarte krajobrazy. Na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i mediach społecznościowych na bieżąco będą aktualizowane informacje o obchodach. Zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia o organizowanym wydarzeniu w ramach obchodów Dnia Krajobrazu w 2021 r. […]
 • Stopień trzeci Wojewódzkiego Konkursu Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków Śpiew” 2021
  Szanowni Uczestnicy, Opiekunowie i Dyrektorzy szkół, informujemy, że trzeci stopień konkursu zaplanowany na 1 października 2021 r. odbędzie się w Kolegium Stanisława Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przy ul. Wojska Polskiego 52, od godziny 1100 do 1315. Gościć nas będzie Wydział Leśny i Technologii Drewna. Zgodnie z zapowiedzią regulaminową na trzecim stopniu konkursu w pierwszej […]
 • Ogólnopolski Konkurs Ignacy Jan Paderewski – druga edycja 2021/2022
  Szanowni Dyrektorzy szkół artystycznych Nauczyciele klas fortepianu i Uczniowie pianiści z przyjemnością zapowiadamy, że druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jana Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i artystycznych w kraju oraz szkół polskich za granicą odbędzie się w roku szkolnym 2021/2022 i w związku z […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!