newsy


X Powiatowe Dni Rodzicielstwa Zastępczego PDF

W dniach 27-29 maja 2014 roku młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner pod kierunkiem p. M. Kaczmarek przygotowywała potrawy i obsługiwała uroczystość dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z okazji  X Powiatowych Dni Rodzicielstwa Zastępczego. Uczniowie mogli popisać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, cukierniczymi i obsługą kelnerską.

Więcej…
 
ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE ZSP nr 3 w Krotoszynie PDF

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie podpisał umowę o polsko – niemieckiej współpracy w zakresie odbywania praktyk zawodowych przez uczniów Technikum Nr 3, kształcących się w zawodzie kelner.

Więcej…
 
Światowy Dzień bez Papierosa PDF

Światowy Dzień bez Papierosa, ang. World No Tobacco Day – święto obchodzone 31 maja. Światowy Dzień bez Papierosa został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów. Światowa Organizacja Zdrowia ustanowiła dzień 7 kwietnia Światowym Dniem bez Papierosa w 1987 roku (rezolucja WHA40.38). Rok później rezolucją WHA42.19 przeniosła święto na 31 maja.
Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Dzień ma równie zachęcić do 24-godzinnego okresu abstynencji od wszystkich form konsumpcji tytoniu na całym świecie.

Źródło tutaj

 
Kolejne warsztaty dla przedszkolaków PDF

W dniu 21 maja 2014 roku uczniowie klasy 2e kształcący się w zawodzie kucharz pod kierunkiem pani Marioli Kaczmarek przeprowadzili zajęcia warsztatowo - kulinarne dla dzieci z przedszkola “Biedronka” w Krotoszynie. Zajęcia tego typu i w tej formie były w naszej szkole prowadzone już po raz kolejny, cieszą się one bowiem ogromnym zainteresowaniem.

Więcej…
 
Dzień Matki i Ojca PDF

Z inicjatywy Rady Rodziców serdecznie zapraszamy Rodziców 29.05 na Dzień Matki i Ojca do naszej szkoły na godz. 17.

 
Szkolne Wybory do Parlamentu Europejskiego PDF

19 maja 2014 r. przeprowadzone zostały w szkolne wybory do Parlamentu Europejskiego w ramach projektu „Młodzi głosują”, którego koordynatorem była p. M. Sobczak. Powołana Szkolna Komisja Wyborcza czuwała nad przebiegiem głosowania, podliczyła oddane głosy i ogłosiła wyniki.

Więcej…
 
Powitaliśmy Krzyż Światowych Dni Młodzieży PDF

10 maja o godz. 17 do krotoszyńskiej Fary przybył Krzyż Światowych Dni Młodzieży wraz z ikoną Matki Bożej. Reprezentujący młodzież naszej szkoły uczniowie bardzo zaangażowani byli w tę uroczystość. Wnieśli do kościoła Krzyż oraz ikonę Matki Bożej. Aktywnie uczestniczyli  w liturgii jako lektorzy, osoby wnoszące dary i relikwie św. Jana Pawła II. Obecny był również poczet sztandarowy szkoły. Dyrektor, p. Krzysztof Grobelny również zaangażował się w tę niecodzienną uroczystość.

Msza św. miała bardzo uroczystą oprawę, a przewodniczył jej dawny proboszcz parafii ks. Adam Modliński. Obecne były władze miejskie i powiatowe oraz gmin powiatu krotoszyńskiego. Po nabożeństwie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, a następnie ks. biskup poświęcił kaplicę św. Jana Pawła II.

 
Dzień Europejski PDF

Dzień Europejski zorganizowany przez Powiat Krotoszyński z okazji 10. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Więcej…
 
Uczciliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja PDF

3 maja br. przedstawiciele młodzieży z pocztem sztandarowym szkoły uczestniczyli we mszy św. za Ojczyznę, która odbyła się w kościele p.w. św. Marii Magdaleny. Po uroczystym nabożeństwie  dyr. Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie, p. Aleksandra Leja wygłosiła odczyt na temat historii uchwalenia i treści Konstytucji 3 maja. Następnie młodzież Gimnazjum nr 4 przedstawiła montaż słowno-muzyczny obrazujący uchwalenie i znaczenie Konstytucji 3 maja dla narodu polskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 51 z 64

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!