newsy


Mistrzostwa Powiatu LA Licealiada PDF

Dnia 19 września 2014 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Pogoda dopisała tak jak frekwencja naszej młodzieży. Łącznie naszą szkołę reprezentowało 30 zawodników.

Więcej…
 
Grzybek integracyjny klasy 1f PDF

17 września odbyło się spotkanie  klasy 1f na grzybku pod opieką p. Piotra Wiedemanna. Celem spotkania było wzajemne poznanie się i zintegrowanie klasy. Młodzież spędziła wspólnie kilka godzin na pieczeniu kiełbasek, grze w piłkę i rozmowach. Obecni pedagodzy p.Ewa Rożek i p. Andrzej Smółkowski przeprowadzili rozmowę z uczniami na temat funkcjonowania  szkoły, praw i obowiązków uczniów.

zobacz zdjęcia

 
Kelnerzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 na zagranicznych praktykach zawodowych PDF

Uczennice i uczniowie z ZSP nr 3 w Krotoszynie odbywali na przełomie czerwca i lipca 2014 roku  3 tygodniowe  praktyki zawodowe w Niemczech.  Swoje umiejętności kelnerskie, barmańskie doskonalili pod okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej   renomowanych restauracji. Dzięki tym praktykom przyszli kelnerzy  nie tylko nabyli nowych doświadczeń zawodowych, ale także mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe.  Zapraszamy wszystkich, nie tylko kelnerów do kolejnych wyjazdów na praktyki zawodowe, które rozpoczną się już od maja przyszłego roku.

zobacz zdjęcia

 
Grzybek 1A PDF

10 września klasa Ia wraz z wychowawcą p. Izabelą Kossakowską spotkała się na grzybku w celu wzajemnego poznania i integracji klasy. Uczniowie klasy spędzili czas na pieczeniu kiełbasek i wspólnych rozmowach  w gronie rówieśników. Każdy miał możliwość przedstawienia swojej osoby – silnych i słabych stron oraz zainteresowań.

zobacz zdjęcia

 
Zostań honorowym dawcą krwi i szpiku kostnego !!! PDF

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, którzy ukończyli 18 lat zachęcam do honorowego oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krotoszynie na ul. Bolewskiego 8. Krew można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 12.00. Podobnie jak w roku poprzednim, za każdorazowe oddanie krwi przysługuje pochwała 30 punktów - należy dostarczyć zaświadczenie z punktu krwiodawstwa do opiekuna SK PCK lub wychowawcy klasy.

Wszystkim, którzy włączą się do akcji serdecznie dziękuję.

Opiekun SK PCK Izabela Kossakowska

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 - 1.09.2014

zobacz zdjęcia

 
Zakończenie roku szkolnego PDF

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14 - 27.06.2014

zobacz zdjęcia

 
TRÓJKA na Święcie Ulicy Garncarskiej PDF

22 czerwca 2014r. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie przyłączyła się do obchodów Święta Ulicy Garncarskiej.Grupa uczniów naszej szkoły kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner miała swoje stoisko gastronomiczne, gdzie serwowano aromatyczne, o egzotycznie brzmiących nazwach koktaile oraz inne słodkości. Przy okazji można było obejrzeć kolorową wystawę zdjęć prezentujących ofertę edukacyjną szkoły. Część  dochodu ze sprzedaży słodyczy została przeznaczona na pomoc finansową dla chorego Gabrysia. Pyszne desery, uśmiechnięta obsługa oraz tłumy kupujących to najlepsza reklama TRÓJKI.

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka do Krakowa PDF

W dniach 14-16 czerwca grupa młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II  wyróżniająca się pracą na rzecz szkoły, aktywnie uczestnicząca we wszystkich imprezach szkolnych i pozaszkolnych, brała udział w wycieczce do Krakowa i Inwaldu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 51 z 66

Imieniny

Dzisiaj jest: 22 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
 • Prognoza pogody na jutro: idealny wakacyjny dzień, bezchmurnie i ciepło
  W nocy nigdzie nie powinno padać, a środa będzie słoneczna w całym kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 23 do 30 stopni Celsjusza. Warto korzystać z prawdziwie wakacyjnej pogody, bo już od piątku zapowiadane są zmiany.
 • Wielka Brytania przeprosi migrantów z pokolenia "Windrush"
  Szef brytyjskiego MSW Sajid Javid wystosuje oficjalne przeprosiny do 18 osób z tak zwanego pokolenia Windrush - karaibskich migrantów przybyłych do Wielkiej Brytanii w latach 1948-1971, którzy byli zatrzymani lub opuścili kraj w wyniku pomyłek administracyjnych.
 • Sędzia Muszyński miał się stawić przed nową KRS. Nie przyszedł
  Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Mariusz Muszyński, który kandyduje do Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, miał się stawić we wtorek około godziny 16 na przesłuchaniu przed zespołem Krajowej Rady Sądownictwa. Nie pojawił się. - Kilku kandydatów nie stawiło się z różnych powodów. Niektórzy usprawiedliwiali (brak obecności-red.), a inni nie - powiedział poseł PiS Stanisław Piotrowicz.
 • Marek M., znany handlarz roszczeniami i właściciel kamienic, zatrzymany
  Marek M., znany z przejmowania kamienic w ramach dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, został zatrzymany na polecenie prokuratury, podała PAP. Informacje potwierdziła nam Prokuratura Krajowa.
 • Była twarzą kampanii #MeToo. Sama jest oskarżana o molestowanie młodego aktora
  Włoska aktorka i reżyserka Asia Argento była jedną z pierwszych kobiet, które publicznie oskarżyły Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Stała się jedną z głównych twarzy ruchu #MeToo. "New York Times" dotarł jednak do dokumentów, z których wynika, że aktorka sama została oskarżona o nadużycie seksualne przez młodszego o 20 lat aktora Jimmy'ego Bennetta i zapłaciła mu za milczenie.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!