Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce PDF

23 września 2015 r na Stadionie Miejskim w Krotoszynie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę z roku na rok reprezentuje coraz większa liczba uczniów. W tym roku było nas aż 34 osoby. Walka była bardzo zacięta w każdej konkurencji. A oto uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do Mistrzostw Rejonu:

Więcej…
 
Powiat od Kuchni PDF

13 września 2015 r. na VIII Festiwalu ”Powiat od Kuchni” nasza szkoła prezentowała przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Marioli Kaczmarek i p. Anny Podziomek specjały lokalnej kuchni regionalnej. Wśród potraw znalazły się: czerninę, zupę z królika na kwaśno, plyndze, placuszki z dynią, szare kluski z boczkiem i kapustą zasmażaną. Potrawy cieszyły się ogromnym powodzeniem, a obsługujący stoisko kucharze i kelnerzy uwijali się jak w ukropie. Pochwałom dla smaku oferowanych dań oraz kunsztu młodych kucharzy nie było końca. Jednym z gości festiwalu i naszego stoiska był sam Karol Okrasa, który bardzo wysoko ocenił jakość naszych specjałów. Odwiedzili nas także przedstawiciele lokalnych władz. Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu stoiska na festiwal składamy ogromne podziękowania.

zobacz zdjęcia

 
Narodowe Czytanie 2015: „Lalka” Bolesława Prusa PDF


W Krotoszynie „Lalkę” czytano w „ART cafe”, która mieści się w budynku Muzeum Regionalnego im. Hieronima Ławniczaka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3a: Anna Pluta, Wiktoria Góral, Marcin Szkudlarek. Celem podstawowym ogólnopolskiej akcji była popularyzacja czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury.

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16 - 1.09.2015:

godz. 8.00 - msza św. w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli

godz. 9.00 - dalsze uroczystości w szkole

zobacz zdjęcia

 
Klasy patronackie Mahle - kuźnią ekspertów! PDF

24 sierpnia 2015r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krotoszynie  została zawarta Umowa o współpracy dydaktycznej w zakresie tworzenia klas patronackich oraz wsparcia procesu kształcenia w klasach patronackich. Dokument podpisali  – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II Krzysztof Grobelny oraz – w imieniu  MAHLE POLSKA sp. z o.o. - Michał Lejkowski – członek zarządu i dyrektor finansowy. Umowę sygnował także starosta krotoszyński Stanisław Szczotka.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2014/15 PDF

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Żegnamy absolwentów ZSZ

 
Wielka szansa dla Trójki! Nagroda Ministra Gospodarki dla szkoły! PDF

Przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie popularną Trójką wielka szansa na jeszcze dynamiczniejszy rozwój szkoły. Zarząd Mahle Polska podjął decyzję o klasach patronackich i ewentualnych inwestycjach w infrastrukturę dydaktyczną placówki.

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Więcej…
 
Żakinada PDF

W niedzielę 14 czerwca dyrekcja,nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wzięli udział Żakinadzie zorganizowanej dla uczczenia 600 -lecia miasta Krotoszyn.

Najpierw o godz.12:00  odbyła się uroczysta msza św. ku czci Patrona Miasta i Gminy Krotoszyn błogosławionego biskupa Michała Kozala w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela. Następnie, już na Rynku, obejrzeliśmy inscenizację poświęconą nadaniu miastu praw miejskich. Chwilę później burmistrz Krotoszyna P. Franciszek Marszałek symbolicznie przekazał Żakom klucze do miasta.

Więcej…
 
Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców w grze parami PDF

11 czerwca 2015 zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców w grze parami. Walka o tytuł Mistrza Szkoły była bardzo długa i strasznie zacięta. Ostatecznie zwyciężyła para -  Sławomir Biel (klasa II d) i Piotr Marszałek (klasa II d). II miejsce zajął duet -  Jakub Suliga (klasa Ie) i Krystian Chmielarz (klasa II d), a III  miejsce wywalczyli Sławomir August (klasa II c) i Dawid Talaga – (klasa II c).

Serdecznie gratulujemy

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 52 z 76

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!