newsy


Ogólnopolski Głos Profilaktyki PDF

14 czerwca 2014 na terenie całej Polski została przeprowadzona akcja „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W Krotoszynie do tej akcji włączyła się młodzież naszej szkoły. Uczniowie pod opieką p. Ewy Rożek przygotowali hasła i wzięli udział w happeningu "Przestańmy Biec", który miał miejsce na Błoniach w czasie Dni Krotoszyna.

 
Absolwenci ZSZ 2014 PDF

13 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

zobacz zdjęcia

 
Karpacz - 2014 PDF

W dniach 9-11 czerwca grupa uczniów naszej szkoły przebywała na wycieczce w Karpaczu.

Więcej…
 
Dzień Przedsiębiorczości i Sportu PDF

11 czerwca br. w "Trójce" zorganizowano "Dzień Przedsiębiorczości i Sportu". Do wspólnej rywalizacji stanęło sześć pięcioosobowych zespołów. Zawodnicy reprezentowali poszczególne zawody: mechanik, fryzjer, kelner, kucharz, sprzedawca i elektryk.

Więcej…
 
Uczniowie „Trójki” i… „Europa na Widelcu” PDF

Dnia 6 czerwca 2014 roku grupa uczniów z klasy 1a, 1c i 2e kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie pod opieką p. M. Kaczmarek i p.I.Kossakowskiej udała się na wycieczkę do Wrocławia na festiwal „Europa na Widelcu.

Więcej…
 
Konkurs „Festiwal Smaku. Młode talenty” PDF

4 czerwca 2014 roku czteroosobowa grupa uczniów z klasy 1c w składzie Agnieszka Dolata, Angelika Lesznik, Mikołaj Płuciennik i Oskar Stefaniak wzięła udział w II edycji konkursu gastronomicznego „Festiwal Smaku. Młode talenty”, który odbył się w Pałacu w Pakosławiu.

Więcej…
 
Uczciliśmy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich PDF

4 czerwca włączyliśmy się w ogólnopolskie obchody Dnia Wolności.

W szkole młodzież wysłuchała okolicznościowej audycji. Zorganizowana również została wystawa upamiętniająca wydarzenia, które miały miejsce w 1989 r. – obrady Okrągłego Stołu, pierwsze wolne wybory oraz przejęcie władzy przez pierwszy niekomunistyczny rząd z premierem Tadeuszem Mazowieckim na czele. Młodzież wzięła także udział w uroczystościach powiatowych – był poczet sztandarowy oraz  złożono kwiaty pod Pomnikiem Wolności.

M. Sobczak

zobacz zdjęcia

 
Festyn Rodzinny w Przedszkolu „Biedronka” PDF

Dnia 30 maja 2014 roku grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie kształcąca się w zawodzie kelner brała udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym z okazji „Dnia Matki i Dziecka” w krotoszyńskim przedszkolu „Biedronka”. Zadaniem naszych uczniów była pomoc w sprzedaży kawy, ciast, kiełbasek i innych pyszności przygotowanych przez rodziców dzieci oraz fachowa obsługa zaproszonych  na tę uroczystość gości.

Nasi kelnerzy spisali się jak zwykle wzorcowo, wykazując się swoim profesjonalizmem, za co zebrali wiele słów podziękowania od organizatorów.

 
X Powiatowe Dni Rodzicielstwa Zastępczego PDF

W dniach 27-29 maja 2014 roku młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner pod kierunkiem p. M. Kaczmarek przygotowywała potrawy i obsługiwała uroczystość dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z okazji  X Powiatowych Dni Rodzicielstwa Zastępczego. Uczniowie mogli popisać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, cukierniczymi i obsługą kelnerską.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 52 z 66

Imieniny

Dzisiaj jest: 22 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
 • Prognoza pogody na jutro: idealny wakacyjny dzień, bezchmurnie i ciepło
  W nocy nigdzie nie powinno padać, a środa będzie słoneczna w całym kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 23 do 30 stopni Celsjusza. Warto korzystać z prawdziwie wakacyjnej pogody, bo już od piątku zapowiadane są zmiany.
 • Wielka Brytania przeprosi migrantów z pokolenia "Windrush"
  Szef brytyjskiego MSW Sajid Javid wystosuje oficjalne przeprosiny do 18 osób z tak zwanego pokolenia Windrush - karaibskich migrantów przybyłych do Wielkiej Brytanii w latach 1948-1971, którzy byli zatrzymani lub opuścili kraj w wyniku pomyłek administracyjnych.
 • Sędzia Muszyński miał się stawić przed nową KRS. Nie przyszedł
  Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Mariusz Muszyński, który kandyduje do Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, miał się stawić we wtorek około godziny 16 na przesłuchaniu przed zespołem Krajowej Rady Sądownictwa. Nie pojawił się. - Kilku kandydatów nie stawiło się z różnych powodów. Niektórzy usprawiedliwiali (brak obecności-red.), a inni nie - powiedział poseł PiS Stanisław Piotrowicz.
 • Marek M., znany handlarz roszczeniami i właściciel kamienic, zatrzymany
  Marek M., znany z przejmowania kamienic w ramach dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, został zatrzymany na polecenie prokuratury, podała PAP. Informacje potwierdziła nam Prokuratura Krajowa.
 • Była twarzą kampanii #MeToo. Sama jest oskarżana o molestowanie młodego aktora
  Włoska aktorka i reżyserka Asia Argento była jedną z pierwszych kobiet, które publicznie oskarżyły Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Stała się jedną z głównych twarzy ruchu #MeToo. "New York Times" dotarł jednak do dokumentów, z których wynika, że aktorka sama została oskarżona o nadużycie seksualne przez młodszego o 20 lat aktora Jimmy'ego Bennetta i zapłaciła mu za milczenie.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!