Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Ogólnopolskie Wybory Książek PDF

Wyniki  „Ogólnopolskich Wyborów Książek” w naszej szkole. Wykaz pierwszej dziesiątki.


LP

Tytuł

Autor

Liczba oddanych głosów

1.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

James E L

54

2.

Pamiętnik narkomanki

Barbara Rosiek

16

3.

Metro 2034

Glukhovsky Dmitry

12

4.

Hobbit

Tolkien John Ronald Reuel

8

5.

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F.

8

6.

Wróć, jeśli pamiętasz

Gayle Forman

5

7.

Zostań, jeśli kochasz

Gayle Forman

5

8.

Zmierzch

Stephenie Meyer

5

9.

Władca Pierścieni

Tolkien John Ronald Reuel

4

10.

Piknik na skraju drogi

Arkadij Strugacki

3

 

Sprawozdanie zostało przesłane do organizatora - redakcji miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Czekamy na ogólnopolskie wyniki a zarazem  informację o  gustach czytelniczych uczniów.

 
Nasi uczniowie za Korwinem PDF

W ramach ogólnopolskie akcji Młodzi Głosują  odbyły się w naszej szkole młodzieżowe wybory prezydenckie – 2015. W głosowaniu wzięło udział 182 uczniów co stanowi 65 % uprawnionych.

Więcej…
 
DZIEŃ EUROPEJSKI W KROTOSZYNIE PDF

W czwartek, 7 maja na Małym Rynku w Krotoszynie odbyła się impreza pod patronatem Burmistrza Krotoszyna Franciszka Marszałka pn. 10 lat w UE – Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Podczas imprezy prezentowały się przedszkolaki i uczniowie krotoszyńskich szkół.

Więcej…
 
Matura 2015 PDF

Absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych

 

zobacz zdjęcia

 
600 osób zatańczyło poloneza PDF

Pod honorowym patronatem Senator RP Andżeliki Możdżanowskiej Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Wicewojewody Doroty Kinal i Starosty Krotoszyńskiego Stanisława Szczotki dnia 26 kwietnia na krotoszyńskim rynku 600 osób zatańczyło poloneza.
W imprezie tej uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły. Taniec krotoszynian związany był z przypadającą w tym roku 600 rocznicą nadania miastu praw miejskich. Relacja z tego wydarzenia pojawiła się w Teleexpresie. Wszystkim uczniom dziękujemy!

zobacz zdjęcia

 
Absolwenci 2015 PDF

W dniu 24 kwietnia 2015 pożegnaliśmy 17 absolwentów Technikum nr 3 im Jana Pawła II w Krotoszynie. Dziewięciu  absolwentów ukończyło  Technikum w zawodzie technik elektryk, a ośmiu w zawodzie technik mechanik. Na uroczystości pożegnania absolwentów obecni byli przedstawiciele władz lokalnych: pan Starosta Stanisław Szczotka, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Pan Przemysław Wójcik oraz rodzice i pracodawcy.

zobacz zdjęcia

 
23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich PDF


Od 20 lat na całym świecie organizowany jest dzień poświęcony promocji  czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej prawem autorskim. Idea Dnia Książki wywodzi się z Katalonii. W tym regionie Hiszpanii, 23 kwietnia jest uroczyście obchodzonym świętem narodowym, jako dzień jej patrona św. Jerzego. Tego dnia, zgodnie z tradycją, obdarowywano kobiety czerwonymi różami (mającymi symbolizować krew smoka pokonanego przez świętego), a mężczyzn książkami.

Więcej…
 
XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny PDF

W czwartek 16-04-2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie odbyły się powiatowe eliminacje XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Więcej…
 
Trójka obchodziła Światowy Dzień Zdrowia PDF

15 kwietnia 2015, przy pięknej słonecznej pogodzie, na boisku sportowym szkoły odbyła się szkolna impreza w ramach obchodów Światowych Dni Zdrowia. W uroczystości udział wziął p. Krzysztof Kierzek – prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Krotoszynie. Uczniowie brali udział w 4 konkurencjach:

- udzielanie I pomocy (oceniano umiejętność udzielania pomocy doraźnej w przypadku złamań, omdleń, opatrywania ran ciętych itd.),

- sprawność fizyczna (oceniano szybkość, zręczność i dokładność w wykonywaniu różnego typu ćwiczeń fizycznych),

- zasady zdrowego odżywiania (każda z klas miała za zadanie przygotować zdrową potrawę),

- test wiedzy ogólnej – tematem był zdrowy tryb życia, odżywianie, i udzielanie I pomocy.

Nad sprawnym  przebiegiem imprezy czuwała p. Emilia Patalas – Poślednicka.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 54 z 76

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!