newsy


ZAWÓD SUKCES PRACA PDF

12 marca 2014 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie odbyły II Edukacyjne Targi Pracy. Ideą organizatorów jest propagowanie wśród gimnazjalistów powiatu krotoszyńskiego, bogatej oferty kształcenia zawodowego i technicznego w naszej szkole. Tegorocznej edycji targów przyświecało hasło: Zawód. Sukces. Praca.

Więcej…
 
Przygotowania na „JUNIOR WAITER 2014” PDF

Grupa uczniów klasy Ia w zawodzie kelner w składzie : Magdalena Kupczyk, Katarzyna Szajerka, Dawid Rettig, Adrian Sroka pod kierunkiem p. Marioli Kaczmarek i p.Emilii Patalas-Poślednickiej przygotowywała się do udziału w finale Mistrzostw Polski Kelnerów „JUNIOR WAITER 2014”, który ma odbyć się 24 marca 2014 r. w Puławach.

Jednym z etapów tego konkursu jest pokaz serwisu synchronicznego, w którym startuje cały czteroosobowy zespół. Zadanie to polegało na doborze układu choreograficznego obsługi gości z odpowiednim podkładem muzycznym w czasie nie dłuższym niż 6 minut.

 
Tłusty Czwartek PDF

zobacz zdjęcia

 
„Do zakochania jeden krok…” PDF

19.02.2014 r. uczniowie naszej szkoły świętowali „Walentynki”. W tym roku Święto Zakochanych przypadło wprawdzie podczas ferii zimowych, ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że sprawy sercowe są ciągle ważne i aktualne.

Więcej…
 
Konkurs „Walentynki w trójce” PDF

19 lutego 2014 roku w naszej szkole, w pracowni gastronomicznej odbył się Cukierniczy Konkurs Walentynkowy  pod okiem p. Marioli Kaczmarek. Wzięło w nim udział 11 grup dwuosobowych. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu słodkiej niespodzianki  dla ukochanej osoby. Każda z grup wykonała według własnego pomysłu ciasta i ciasteczka. Uczestnicy z wielkim zapałem piekli, sporządzali różne kremy, masy, lepili ozdoby z marcepanu i dekorowali swoje” dzieła”. Powstawały torty w kształcie serc głównie w różowo-czerwonych barwach.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o przepisach prawa pracy „Poznaj swoje prawa w pracy” PDF

30 stycznia 2014 roku w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu odbył się etap regionalny konkursu pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy I a: Justyna Owczaryszek i Klaudia Radziszewska.

Do rywalizacji przystąpiło 32 uczniów z 16 szkół województwa wielkopolskiego, Justyna i Klaudia uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także popularyzowanie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Uczennice do konkursu przygotowała P. Izabela Kossakowska.

zobacz zdjęcia

 
Studniówka 2014 PDF

zobacz zdjęcia

 
Konkurs o lesie PDF

W dniu 20 I  2014r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu organizowanego przez SITLiD n.t. „Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Trzy pierwsze miejsca zajęli:

I – Patryk Adler kl. IIIa, II – Jan Zybała kl. IIIa,  III – Jakub Robakowski kl. IIa.

Osoby te będą reprezentowały szkołę w następnym etapie, który odbędzie się w Domu Technika NOT w Kaliszu. Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

 
Pomagamy Patrykowi PDF

26 stycznia uczniowie klasy I a i  I c pod opieką nauczycielek: p.E. Rożek, p.E. Patalas i p.M. Zuchowskiej wzięli udział w przemarszu ulicami Krotoszyna. Był to jeden z elementów wielkiej akcji „Pomóż Patrykowi”. Młodzież Krotoszyna manifestowała w ten sposób swoją solidarność z chorym na białaczkę rówieśnikiem. Organizatorom akcji zależało na tym, aby zwrócić uwagę mieszkańców powiatu na problem walki z tą groźną chorobą oraz zachęcić wszystkich do tego, żeby rejestrowali się jako dawcy szpiku kostnego. Uczniowie przygotowali plakaty i transparenty propagujące tę szczytną ideę dzielenia się tym, co najcenniejsze-życiem. Mroźna, niesprzyjająca aura nie była przeszkodą dla gorących, wrażliwych serc młodych ludzi i ich opiekunów .

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 54 z 64

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!