Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Pielgrzymko-wycieczka uczniów i nauczycieli PDF

W dniach 19.-20.03.2015 nasi uczniowie pod duchowym przewodnictwem ks. Leszka Wojtasika i pod opieką p. Marioli Ilnickej,  p. Marii Sobczak,  p. Marzeny Kasprolewicz uczestniczyli w dwudniowej wycieczce śladami Jana Pawła II.

Więcej…
 
Peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II PDF

10 października 2013 r. podczas XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II na Jasną Górę do Częstochowy, kustosz Centrum Jana Pawła II w Krakowie ks. Jan Kabziński przekazał Rodzinie Szkół relikwie Świętego Papieża – dar metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza. Relikwie te zostały na stałe umieszczone w radomskim seminarium. Obecnie decyzją Ogólnopolskiego Zarządu Rodziny Szkół JP2 relikwie odwiedzają parafie, gdzie działają szkoły noszące imię Jana Pawła II.

Nasza diecezja dostąpiła zaszczytu, jako jedna z pierwszych w Polsce, aby odebrać relikwie z diecezji katowickiej i rozpocząć peregrynację po parafiach naszej diecezji, w których znajdują się szkoły należące do naszej Rodziny. Zarząd diecezjalny Rodziny Szkół JP2 opracował harmonogram dla naszej diecezji, zgodnie z którym w dniach 12-16 marca 2015 roku relikwie nawiedziły naszą szkołę.

Więcej…
 
Kolejna super okazja – praktyki w Grecji i Tunezji PDF

Dnia 12 marca 2015 r. odbyło się spotkanie nauczycieli  p. M.Kaczmarek, p. I.Kossakowskiej i p. P.Wiedemanna z przedstawicielami WSHiG w Poznaniu z  p. E.Budzyńską i p. E.Niedzielską. Rozmowy zaowocowały podpisaniem wstępnych ustaleń w sprawie zawodowych praktyk w Grecji i Tunezji dla uczniów „Trójki”. Zostaliśmy zapoznani z ofertami i warunkami odbywania praktyk.

Już w czerwcu br. grupa uczniów naszej szkoły ma szansę wyjechać na trzymiesięczne zagraniczne praktyki zawodowe do najlepszych hoteli i restauracji w w/w krajach.

zobacz zdjęcia

 
III Krotoszyńskie Targi Edukacyjne PDF

11 marca nasza szkoła brała udział w III Krotoszyńskich Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika.

zobacz zdjęcia

 
III EDUKACYJNE TARGI PRACY - szansą na wybór ciekawego zawodu PDF

„ Mam zawód – mam pracę”

W dniu 4 marca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbyła się III edycja EDUKACYJNYCH TARGÓW PRACY pod hasłem „ZAWÓD, SUKCES, PRACA”. Dyrektor szkoły pan Krzysztof Grobelny przywitał zaproszonych gości i otworzył imprezę. Następnie głos zabrał Starosta Krotoszyński pan Stanisław Szczotka, który życzył gimnazjalistom powodzenia na egzaminie gimnazjalnym i rozważnego wyboru szkoły. Wiceburmistrz Ryszard Czuszke  życzył dokonywania mądrych wyborów szkoły, pracy i osiągnięcia sukcesu.

Więcej…
 
Kursy barmańskie i sommelierskie w naszej szkole !!! PDF

Dla uczniów ZSP nr 3 kształcących się w zawodzie kelner zostały zorganizowane 3-dniowe kursy barmańskie i sommelierskie. Poprowadził je Grzegorz Górnik – prezes Akademii Kelnerskiej Krajowego Stowarzyszenia Kelnerów. Trener z wieloletnim stażem, który specjalizuje się w kursach kelnerskich, barmańskich i sommelierskich oraz prowadzi szkolenia w stylu working flair.

Więcej…
 
Niesamowity potencjał w uczniów ZSP nr 3 drogą do międzynarodowej kariery zawodowej PDF

Praktyki zawodowe w Niemczech, w których uczestniczyło 17 uczniów (kucharze i kelnerzy z Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Technikum) odbywały się w terminie 9-16.02.2015.

Więcej…
 
Tłusty Czwartek w ZSP nr 3 PDF

12 lutego w „Tłusty czwartek” uczniowie Koła Gastronomicznego pod opieką opiekunów i nauczycieli przedmiotów zawodowych: p. Marioli Kaczmarek i p. Anny Podziomek przygotowali zgodnie z tradycją najbardziej kaloryczne wyroby cukiernicze kuchni polskiej.

W tym roku przygotowaliśmy pączki z powidłami, których było ponad 1 000. Oprócz pączków uczniowie przygotowali także faworki, róże karnawałowe, oponki, pączusie serowe i wszystkie wyroby cieszyły  się dużym powodzeniem. Nikt w tym dniu nie liczył kalorii, bo wszystkie wyroby były pyszne.

M. Kaczmarek

zobacz zdjęcia

 
Walentynki PDF

Dnia 12 lutego odbyły się szkolne  „Walentynki”. Samorząd Uczniowski zorganizował szereg konkursów „Walentynkowych” na najładniejszą kartkę, na najciekawsze ciasto „Walentynkowe” i najsympatyczniejsze życzenia. Świetnie się bawiliśmy. Zobaczcie

R. Marszałek-Popiel

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 56 z 76

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!