newsy


Wycieczka do Krakowa PDF

W dniach 14-16 czerwca grupa młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II  wyróżniająca się pracą na rzecz szkoły, aktywnie uczestnicząca we wszystkich imprezach szkolnych i pozaszkolnych, brała udział w wycieczce do Krakowa i Inwaldu.

Więcej…
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki PDF

14 czerwca 2014 na terenie całej Polski została przeprowadzona akcja „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W Krotoszynie do tej akcji włączyła się młodzież naszej szkoły. Uczniowie pod opieką p. Ewy Rożek przygotowali hasła i wzięli udział w happeningu "Przestańmy Biec", który miał miejsce na Błoniach w czasie Dni Krotoszyna.

 
Absolwenci ZSZ 2014 PDF

13 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

zobacz zdjęcia

 
Karpacz - 2014 PDF

W dniach 9-11 czerwca grupa uczniów naszej szkoły przebywała na wycieczce w Karpaczu.

Więcej…
 
Dzień Przedsiębiorczości i Sportu PDF

11 czerwca br. w "Trójce" zorganizowano "Dzień Przedsiębiorczości i Sportu". Do wspólnej rywalizacji stanęło sześć pięcioosobowych zespołów. Zawodnicy reprezentowali poszczególne zawody: mechanik, fryzjer, kelner, kucharz, sprzedawca i elektryk.

Więcej…
 
Uczniowie „Trójki” i… „Europa na Widelcu” PDF

Dnia 6 czerwca 2014 roku grupa uczniów z klasy 1a, 1c i 2e kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie pod opieką p. M. Kaczmarek i p.I.Kossakowskiej udała się na wycieczkę do Wrocławia na festiwal „Europa na Widelcu.

Więcej…
 
Konkurs „Festiwal Smaku. Młode talenty” PDF

4 czerwca 2014 roku czteroosobowa grupa uczniów z klasy 1c w składzie Agnieszka Dolata, Angelika Lesznik, Mikołaj Płuciennik i Oskar Stefaniak wzięła udział w II edycji konkursu gastronomicznego „Festiwal Smaku. Młode talenty”, który odbył się w Pałacu w Pakosławiu.

Więcej…
 
Uczciliśmy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich PDF

4 czerwca włączyliśmy się w ogólnopolskie obchody Dnia Wolności.

W szkole młodzież wysłuchała okolicznościowej audycji. Zorganizowana również została wystawa upamiętniająca wydarzenia, które miały miejsce w 1989 r. – obrady Okrągłego Stołu, pierwsze wolne wybory oraz przejęcie władzy przez pierwszy niekomunistyczny rząd z premierem Tadeuszem Mazowieckim na czele. Młodzież wzięła także udział w uroczystościach powiatowych – był poczet sztandarowy oraz  złożono kwiaty pod Pomnikiem Wolności.

M. Sobczak

zobacz zdjęcia

 
Festyn Rodzinny w Przedszkolu „Biedronka” PDF

Dnia 30 maja 2014 roku grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie kształcąca się w zawodzie kelner brała udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym z okazji „Dnia Matki i Dziecka” w krotoszyńskim przedszkolu „Biedronka”. Zadaniem naszych uczniów była pomoc w sprzedaży kawy, ciast, kiełbasek i innych pyszności przygotowanych przez rodziców dzieci oraz fachowa obsługa zaproszonych  na tę uroczystość gości.

Nasi kelnerzy spisali się jak zwykle wzorcowo, wykazując się swoim profesjonalizmem, za co zebrali wiele słów podziękowania od organizatorów.

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 57 z 71

Imieniny

Dzisiaj jest: 13 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Program „Szkolny Klub Sportowy – nabór wniosków na 2019
  Minister Sportu i Turystyki ogłosił Program „Szkolny Klub Sportowy” na 2019 r. Szkolny Związek Sportowy WIELKOPOLSKA zaprasza do udziału w Programie wszystkie szkoły z województwa wielkopolskiego. Program dotyczy organizacji w szkołach zajęć sportowych pozalekcyjnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Szkolnego Związku Sportowego WIELKOPOLSKA.
 • Jubileuszowa Gala 70-lecia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu
  Dnia 5 listopada 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Jubileuszowa Gala 70-lecia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Myślą przewodnią uroczystości były: tradycja, teraźniejszość  i przyszłość Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Okolicznościowy Medal, będący podziękowaniem za współpracę i wsparcie placówki, otrzymała Pani Elżbieta Leszczyńska Wielkopolski Kurator Oświaty reprezentowana przez Pana Krzysztofa Błaszczyka Wicekuratora […]
 • Otwarcie wystawy “Niepodległość” Marii Romany Gierczyńskiej
  Dnia 9 listopada 2018 r. Wicekurator Oświaty Zbigniew Talaga w imieniu Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna otworzył w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu wystawę Marii Romany Gierczyńskiej “Niepodległość”. Artystka wystawa wykonała wystawę specjalnie do holu WUW na 100-lecie obchodów odzyskania niepodległości i Powstania Wielkopolskiego. Wystawa pokazuje i upamiętnia wydarzenia z niepodległej i zniewolonej Polski od czasów […]
 • Konferencja prasowa przed Narodowym Świętem Niepodległości
  Dnia 7 listopada 2018 r. Wicekurator Oświaty dr Krzysztof Błaszczyk wziął udział w Konferencji prasowej przed Narodowym Świętem Niepodległości. Do wspólnego świętowania zachęcali Wielkopolan także: Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann, dyrektor TVP3 Poznań Agata Ławniczak oraz prezes zarządu Enea S.A. Mirosław Kowalik. Specjalnym gościem konferencji była Katarzyna Czarnul-Prauzińska – wnuczka Leona Prauzińskiego, bohatera filmu udostępnionego dziennikarzom […]
 • MINIPRZEWODNIK promujący szacunek dla FLAGI RP i HYMNU RP
  MSWiA opracowało miniprzewodnik zawierający najważniejsze zasady dotyczące eksponowania polskiej flagi i bezbłędnego wykonywania Mazurka Dąbrowskiego. Publikacja wskazuje różnice między flagą a barwami narodowymi. Przypomina, że na fladze RP nie wolno umieszczać napisów i rysunków. Jest to dopuszczalne na barwach narodowych i o tym powinien wiedzieć każdy polski kibic. W miniprzewodniku są także opisane błędy popełniane […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!