Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Studniówka 2015 PDF

zobacz zdjęcia

 
Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” PDF

27 stycznia 2014 roku w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu odbył się etap regionalny ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs organizowany jest przez Główny Inspektorat Pracy oraz Okręgowe Inspektoraty Pracy. Naszą szkołę godnie reprezentowały dwie uczennice z klasy I a Anna Talaga i II a Klaudia Radziszewska.

Więcej…
 
Udział w uroczystościach z okazji wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji hitlerowskiej PDF

23 stycznia br. grupa uczniów z opiekunem p. M. Sobczak uczestniczyła w obchodach rocznicy wyzwolenia Krotoszyna. Złożono kwiaty na rynku - pod tablicą upamiętniającą przywódców państwa podziemnego. Druga część uroczystości miała miejsce na ul. Przemysłowej, gdzie znajduje się tablica honorująca postacie żołnierzy walczących o niepodległość Krotoszyna. Tam okolicznościowe przemówienie wygłosił p. Antoni Korsak, w którym nakreślił fakty związane z wyzwoleniem naszego miasta, a zebrane delegacje złożyły wiązanki kwiatów.

zobacz zdjęcia

 
Konkurs fryzjerski PDF

W dniu 20.01.2015 r. w ZSP nr 3 w Krotoszynie odbył się konkurs fryzjerski w którym uczestnikami były uczennice klas 1c, 2e, 3e w zawodzie fryzjer. Zawodniczki wykonywały zadania z zakresu fryzjerstwa damskiego. Zadaniem pierwszej klasy było wykonanie splotu warkoczy, drugiej upięcie karnawałowe, a trzecia miała wykonać fryzurę awangardową. Celem konkursu było rozbudzenie i pogłębienie zamiłowania do zawodu, wykazania się umiejętnościami. Uczennice zostały zmotywowane do podejmowania twórczych działań oraz wymieniły się wzajemnie swoimi doświadczeniami. Dodatkowym elementem konkursu był makijaż, który upięknił całościowy wizerunek żywych modelek. Uczestniczki konkursu zostały nagrodzone akcesoriami fryzjerskimi.

Marzena Jesiołowska

zobacz zdjęcia

 
Praktyki i nauka języka w Niemczech wielką szansą dla uczniów Trójki! PDF

22 grudnia 2014 dyrektor szkoły Krzysztof Grobelny w obecności: kierownika szkolenia Praktycznego Piotra Gabryelczyka i Pani Marioli Ilnickiej i Izabeli Kossakowskiej, promotorów przedsięwzięcia, podpisał porozumienie z Niemieckim Stowarzyszeniem Hotelarstwa i Gastronomii reprezentowanym przez Pana Olafa Schope – Prezesa i Pana Andreasa Beil z Departamentu Kadr przy Brandenburskim Urzędzie Pracy w Cottbus.

Więcej…
 
Ogromny sukces uczniów z technikum z Trójki rocznika 2014!! PDF

W tym roku w rankingu perspektyw dla techników 2015 nasze Technikum nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II otrzymało znak jakości brązowej szkoły.

Największym jednak osiągnięciem to prestiżowy ranking egzaminów zawodowych, w którym nasze technikum zdobyło 7 pozycję w Polsce, a 1 pozycję w Wielkopolsce. Nie mniejszym zaskoczeniem był podranking zawodów – technik elektryk  znalazł się w dziesięciu najlepszych szkół Polski uzyskując 3.  lokatę w kraju, a 1. w Wielkopolsce.

Jest  to duże osiągnięcie i miejmy nadzieję początek dobrej passy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć ranking techników (pdf)

Kliknij tutaj, aby zobaczyć ranking egzaminów zawodowych (pdf)

 
Obchody 96 rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Trójce PDF

14 stycznia 2015 społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie uczciła 96 rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Podjęto w tym dniu wiele inicjatyw, żeby jak najbardziej przybliżyć uczniom ten mający wielkie znaczenie zryw niepodległościowy.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla Dominiki i Justyny w ogólnopolskim konkursie popularyzującym czytelnictwo PDF

Uczennice Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1, Dominika Mikołajczyk z klasy 3c i Justyna Kaczmarek z klasy 3g zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Nastoletnie wyzwanie a książkowe wspomaganie” na scenariusz lekcji wychowawczej, spotkań zachęcających do czytania, plakat. Celem konkursu było m.in. włączenie młodzieży do promowania mody na czytanie oraz wzbogacenie form udziału biblioteki szkolnej w tworzeniu klimatu wychowawczego szkoły. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki” i Gimnazjum nr 1 w Sanoku przy wsparciu Powiatu Sanockiego.

Więcej…
 
Kolędowanie PDF

18 grudnia br. młodzież naszej szkoły dotarła ze świątecznym kolędowaniem do Szpitala Powiatowego w Krotoszynie im. Marcelego Nenckiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 57 z 76

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!