Drzwi otwarte i kierunki kształcenia

Drzwi Otwarte

Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Otwórz twe serce PDF

W dniu 8 listopada 2014 roku w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku odbył się koncert charytatywny „Otwórz swe serce” zorganizowany przez Radę Rodziny Szkół im. JP II Diecezji Kaliskiej, Caritas Diecezji Kaliskiej i Starostę Powiatu Kaliskiego.

Więcej…
 
Rywalizacja fryzjerek PDF

7 listopada br. w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp. odbył się  konkurs fryzjerski, w którym wzięło udział 10 dziewcząt kształcących się w zawodzie fryzjer lub technik fryzjerski. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Keller i Elżbieta Witkowka, obie z klasy 3. Pozostałe uczestniczki były z Kalisza, Pleszewa, Ostrowa Wlkp. i Zduńskiej Woli.

Więcej…
 
22. Międzynarodowe Targi HORECA w nowoczesnym EXPO Kraków PDF

Dnia 07.11 br. grupa uczniów z naszej szkoły ucząca się w zawodzie kucharz i kelner wraz z opiekunami: p. Mariolą Kaczmarek i p. Izabelą Kossakowską uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Gastronomiczno – Spożywczych  HORECA w Krakowie.

Więcej…
 
Trójka najlepsza w strzelaniu PDF

W czwartek, 6 listopada nasz zespół w składzie Wiesław Berger, Krystian Bielawny oraz Natalia Bitner wziął udział w Regionalnych Mistrzostwach w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką. Team zaprezentował się z bardzo dobrej strony wygrywając całe zmagania zdobywając łącznie 295pkt. Na ten wynik złożyło się 140 w strzelaniu oraz 176 z lotek. Na kolejnych miejscach uplasowali sie H-15 2 Krotoszyn (264pkt), H 15-45 Poznań (223pkt), ZSS Krotoszyn (211pkt), H 15-1 Kalisz (205pkt), GzOPdP w Krotoszynie (200pkt) i H 15-4 Ostrów Wlkp. (173pkt). Najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Paluch (71pkt - H 15-1 Kalisz). Z kolei wśród panów wygrał nasz uczeń Krystian Bielawny zdobywając 114pkt. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Po wspólnej sportowej rywalizacji zawodnicy wraz z opiekunami udali się na obiad do restauracji Cristal.

 
Lekcja w Urzędzie Skarbowym PDF

4 listopada br. uczniowie klasy III g uczący się w zawodzie sprzedawca wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych p. Izabelą Kossakowską udali się do Urzędu Skarbowego w Krotoszynie.

Więcej…
 
Program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa” PDF

31 października br. gościła w naszej szkole pracownica Państwowej Inspekcji Pracy pani Luiza Kotowska, która przeprowadziła dla uczniów naszej szkoły wykłady w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. W dwóch godzinnych wykładach wzięli udział uczniowie z klas: Ig, IId, Ic.

Więcej…
 
Lekcja historii w muzeum PDF

29 października klasa Ia wraz z wychowawczynią wybrała się do Muzeum Regionalnego im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie.

Więcej…
 
Lubimy czytać PDF

W dniu 22 października 2014 r. rozdrażewska grupa Dyskusyjnego Klubu Książki, do której należą również uczniowie Naszej szkoły wybrała się na spotkanie klubowiczów organizowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Celem wizyty było spotkanie z Panią Joanną Jagiełło – autorką książek dla młodzieży oraz poznanie Jej pracy.

Więcej…
 
IX PAPIESKI BIEG POKOJU PDF

W dniu 23.10.2014 roku odbył się IX Papieski Bieg Pokoju, organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły. Patronat nad biegiem objęli Starosta Krotoszyński Leszek Kulka i Burmistrz Krotoszyna Julian Jokś. Uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych z powiatu krotoszyńskiego. Wszystkich uczestników przywitał dyrektor szkoły p. Krzysztof Grobelny. Życzył im wielu wrażeń, satysfakcji z udziału w biegu i oczywiście sukcesów sportowych. Po raz pierwszy w biegu wystartowało także 8 uczniów szkół podstawowych. Na starcie stanęło 167 uczestników. W kategorii open wystartowało 8 zawodników. Biegacze rywalizowali ulicami - Łąkową, Karbowiaka, Bolewskiego z metą na ulicy Łąkowej. Po sportowej rywalizacji organizatorzy zaprosili gości na gorący poczęstunek. Następnie dyrektor, organizatorzy oraz zaproszeni goście, w tym także niektórzy sponsorzy wręczyli  dyplomy, puchary i cenne nagrody. Imprezę uświetnił występ kuglarstwa ucznia ZSP nr 3 Przemysława Tonaka.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 79

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Posiedzenie Polsko-Litewskiej Komisji Ekspertów do badania problemów nauczania historii i geografii – 14 maja 2019, Poznań
  W dniach 13-17 maja br., w Poznaniu, odbędzie się posiedzenie Polsko-Litewskiej Dwustronnej Komisji Ekspertów do badania problemów nauczania historii i geografii. W związku z tym zapraszamy do udziału w ww. posiedzeniu dwunastu nauczycieli historii oraz geografii, uczących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie województwa wielkopolskiego. Organizator wydarzenia zapewnia miejsce w części poświęconej dyskusji nt. […]
 • Zaproszenie do udziału w „Okrągłym stole” edukacyjnym
  Uczniowie, nauczyciele, jakość edukacji oraz nowoczesna szkoła – to 4 obszary, które będą tematem obrad „Okrągłego stołu” edukacyjnego zapowiedzianego dziś, 18 kwietnia br. przez premiera Mateusza Morawieckiego. Wydarzenie zaplanowano na piątek, 26 kwietnia br. na godz. 12:00 w Warszawie, na PGE Narodowym. Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza wszystkich chętnych przedstawicieli rad rodziców, stowarzyszeń rodziców i innych […]
 • Kluby Młodego Programisty
  Kluby Młodego Programisty to punkty warsztatowe, w których dzieci i młodzież w wieku szkolnym uczy się programowania. W dodatku za darmo, w specjalnie zaaranżowanych salach, wyposażonych w pomoce dydaktyczne. Dla każdej grupy wiekowej (1-3 oraz 4-6 klas szkoły podstawowej) zaplanowano kilkanaście cykli warsztatów, przy czym jedna seria to 10 jednogodzinnych zajęć, prowadzonych na czterech poziomach […]
 • Procedura składania wniosków – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2018/2019
  Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół województwa wielkopolskiego Wielkopolski Kurator Oświaty nawiązując do postanowień art. 90i ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2018 r., poz. 1457 z późn. zm.) oraz § 3 ust.1-3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 czerwca 2005 r. w sprawie stypendiów Prezesa Rady Ministrów, ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania oraz […]
 • Dotacja podręcznikowa – pismo do jednostek samorządu terytorialnego

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!