newsy


„Wśród nocnej ciszy…” PDF

Już po raz drugi zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne dla pracodawców naszych uczniów i nauczycieli. 17 Grudnia 2014 roku do wspólnego stołu zasiedli także przedstawiciele władz samorządowych: p. Paweł Radojewski- Wicestarosta Powiatu Krotoszyńskiego i Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu –p. Anna Kaczmarek.

Więcej…
 
Wigilia koła gastronomicznego PDF

zobacz zdjęcia

 
Mikołajki 2014 PDF

5 grudnia 2014 roku w sali gimnastycznej odbyły się Szkolne Mikołajki. Uczniowie poszczególnych klas, pod opieką wychowawców, wzięli udział w licznych konkurencjach.

Więcej…
 
Pomoc przedszkolaków PDF

zobacz zdjęcia

 
II miejsce piłkarzy PDF

W środę, 3 grudnia, w sali gimnastycznej OSIR odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krotoszyńskiego.  Organizatorem imprezy był ZSS w Krotoszynie. Do udziału zgłosiło się sześć krotoszyńskich drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie z ZSP nr 1 Krotoszyn i I LO Krotoszyn. W meczach grupowych wygraliśmy z ZSP nr 1 - 3:1 oraz z I LO - 4:2. W wielkim finale niestety ulegliśmy ZSP nr 2 - 1:3. W turnieju uczestniczyli Patryk Wojtkowiak, Robert Kramarczyk, Maciej Stefański, Kamil Talarczyk, Adam Szczepaniak, Łukasz Budziak, Mikołaj Kaźmierczak, Remigiusz Kotecki, Radosław Galler i Szymon Maciejewski. Opiekę nad grupą sprawował Radosław Stefański.

Grzegorz Nowak

 
Koncert charytatywny „Gramy dla Hospicjum” PDF

22 listopada 2014r. w sali kina „Przedwiośnie” odbył się koncert charytatywny z okazji obchodów Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej w Krotoszynie  oraz Krotoszyński Ośrodek Kultury pod hasłem „Gramy dla Hospicjum”. Gwiazdą koncertu był Krotoszyński Chór Kameralny pod Dyrekcją Marka Olejnika oraz na Jego zaproszenie scholka dziecięca „Anielskie Głosy” z Parafii pw. św. Marii Magdaleny pod kierownictwem Joanny Jarockiej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy Ia: Anna Talaga, Zuzanna Pietrowska oraz Maria Polańska wraz z opiekunkami p. Izabelą Kossakowską i p. Emilią Patalas - Poślednicką. Dziewczyny aktywnie uczestniczą w „Wolontariacie Trójki”.

zobacz zdjęcia

 
„W antrejce na ryczce …” PDF


21 listopada br. w Muzeum Regionalnym im. Hieronima Ławniczaka odbył się po raz szósty Powiatowy Konkurs „Gwara wielkopolska” zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta. Jak podkreślają organizatorzy celem konkursu jest popularyzacja gwary wśród młodzieży oraz kształtowanie poczucia tożsamości regionalnej. W tym roku do zmagań konkursowych przystąpiło 16 uczniów uczęszczających do szkół na terenie powiatu krotoszyńskiego.

Więcej…
 
„Potyczki z bohaterami lektur” PDF

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Zofia Nałkowska – życie i twórczość” odbył się 20 listopada 2014 r. Konkurs zorganizowała  Krotoszyńska Biblioteka Publiczna  im. Arkadego Fiedlera dla upamiętnienia 130. rocznicy urodzin, jednej z najwybitniejszych polskich pisarek. Jej powieści - „Romans Teresy Hennert”, „Granica” wciąż cieszą się uznaniem czytelników.

Więcej…
 
Piłkarze „Trójki” wicemistrzami powiatu PDF

W środę, 19 listopada odbyły się powiatowe rozgrywki Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna zajęła w zawodach drugie miejsce, przegrywając dopiero w wielkim finale z I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie 1:3. Do rywalizacji w hali ZSP w Koźminie Wlkp. zgłosiło się siedem zespołów, które podzielono na dwie grupy. W pierwszej znalazły się I LO Krotoszyn, ZSZ Kobylin oraz LO Koźmin Wlkp. Do dalszego etapu awansował zespół Kołłątaja oraz ZSZ Kobylin. W drugiej grupie rywalizowały ZSP 3 Krotoszyn, ZSP Koźmin, ZSP 1 Krotoszyn oraz ZSP 2 Krotoszyn.  Nasz zespół zremisował 1:1 z drużyną z Koźmina oraz wygrał 3:0 z Ceramą i 3:1 z Mięśniakiem.

W pierwszym meczu półfinałowym I LO pokonało gospodarzy imprezy 2:1. Natomiast w drugim półfinale ZSP 3 Krotoszyn okazało się lepsze od ZSP Kobylin pokonując swoich przeciwników 3:0. W finale po zaciętym pojedynku lepszy od naszej szkoły okazał się Kołłątaj wygrywając 3:1.

Skład: Patryk Wojtkowiak, Robert Kramarczyk, Maciej Stefański, Kamil Talarczyk, Adam Szczepaniak, Łukasz Budziak, Mikołaj Kaźmierczak, Tomasz Pogoda, Remigiusz Kotecki, Radosław Galler oraz opiekun Radosław Stefański

R. Stefański

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 64 z 82

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!