newsy


RAP PEDAGOGIA PDF

18 listopada 2014 roku w krotoszyńskim kinie  „Przedwiośnie” odbyło się spotkanie z Dobromirem Markowskim, który przedstawił swój projekt „RAP PEDAGOGIA”. Projekt ten oparty był na muzyce Hip Hop i osobistych przeżyciach autora.

Więcej…
 
Zostań honorowym dawcą krwi i szpiku kostnego PDF

Dnia 12.11.2014 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 3a, 2d i 2e z honorowym krwiodawcą, prezesem ZR PCK w Krotoszynie Panem Krzysztofem Kierzkiem.

Więcej…
 
Obchody Święta Niepodległości PDF

10 listopada uroczyście uczciliśmy Święto Niepodległości. Grupa młodzieży udała się na szaniec przy ulicy Gajowej, gdzie zostały złożone kwiaty oraz znicze. Tam również wszyscy wysłuchali krótkiej prelekcji na temat odzyskania niepodległości przez Polskę i roli patriotyzmu.

Więcej…
 
Otwórz twe serce PDF

W dniu 8 listopada 2014 roku w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku odbył się koncert charytatywny „Otwórz swe serce” zorganizowany przez Radę Rodziny Szkół im. JP II Diecezji Kaliskiej, Caritas Diecezji Kaliskiej i Starostę Powiatu Kaliskiego.

Więcej…
 
Rywalizacja fryzjerek PDF

7 listopada br. w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp. odbył się  konkurs fryzjerski, w którym wzięło udział 10 dziewcząt kształcących się w zawodzie fryzjer lub technik fryzjerski. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Keller i Elżbieta Witkowka, obie z klasy 3. Pozostałe uczestniczki były z Kalisza, Pleszewa, Ostrowa Wlkp. i Zduńskiej Woli.

Więcej…
 
22. Międzynarodowe Targi HORECA w nowoczesnym EXPO Kraków PDF

Dnia 07.11 br. grupa uczniów z naszej szkoły ucząca się w zawodzie kucharz i kelner wraz z opiekunami: p. Mariolą Kaczmarek i p. Izabelą Kossakowską uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Gastronomiczno – Spożywczych  HORECA w Krakowie.

Więcej…
 
Trójka najlepsza w strzelaniu PDF

W czwartek, 6 listopada nasz zespół w składzie Wiesław Berger, Krystian Bielawny oraz Natalia Bitner wziął udział w Regionalnych Mistrzostwach w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką. Team zaprezentował się z bardzo dobrej strony wygrywając całe zmagania zdobywając łącznie 295pkt. Na ten wynik złożyło się 140 w strzelaniu oraz 176 z lotek. Na kolejnych miejscach uplasowali sie H-15 2 Krotoszyn (264pkt), H 15-45 Poznań (223pkt), ZSS Krotoszyn (211pkt), H 15-1 Kalisz (205pkt), GzOPdP w Krotoszynie (200pkt) i H 15-4 Ostrów Wlkp. (173pkt). Najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Paluch (71pkt - H 15-1 Kalisz). Z kolei wśród panów wygrał nasz uczeń Krystian Bielawny zdobywając 114pkt. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Po wspólnej sportowej rywalizacji zawodnicy wraz z opiekunami udali się na obiad do restauracji Cristal.

 
Lekcja w Urzędzie Skarbowym PDF

4 listopada br. uczniowie klasy III g uczący się w zawodzie sprzedawca wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych p. Izabelą Kossakowską udali się do Urzędu Skarbowego w Krotoszynie.

Więcej…
 
Program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa” PDF

31 października br. gościła w naszej szkole pracownica Państwowej Inspekcji Pracy pani Luiza Kotowska, która przeprowadziła dla uczniów naszej szkoły wykłady w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. W dwóch godzinnych wykładach wzięli udział uczniowie z klas: Ig, IId, Ic.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 65 z 82

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!