Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

newsy


Trójka wita wiosnę PDF

Z okazji pierwszego dnia wiosny klasy pierwsze ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie przemaszerowały w barwnym korowodzie ulicami miasta, odwiedzając trzy gimnazja, gdzie uczniowie na ręce dyrekcji złożyli wiosenne kwiaty i życzenia. Młodzież spotkała się z sympatią mieszkańców Krotoszyna, którzy z uśmiechem odpowiadali na pozdrowienia roześmianych uczniów.

Po powrocie do szkoły wszyscy z apetytem degustowaliśmy przepyszne gofry przygotowane przez klasę 2g.

zobacz zdjęcia

 
Działania wychowawcze klasy IIg PDF

21 marca w obszarze działań wychowawczych klasa IIg wraz z wychowawcą p. Andrzejem Smółkowskim postanowiła umilić uczniom naszej szkoły powitanie wiosny słodką niespodzianką. Uczniowie tej klasy zebrali odpowiednie środki na zakup potrzebnych produktów i postanowili upiec w tym dniu gofry. Z zapałem zabrali się do pracy i od rana po szkole unosił się zapach pieczonych słodkości, które w czasie przerw mogli skosztować nauczyciele i uczniowie.

Cała akcja była prowadzona pod okiem p. M. Kaczmarek, której za pomoc bardzo dziękujemy.

Uczniowie klasy IIg z wychowawcą p. A. Smółkowskim

zobacz zdjęcia

 
Najlepszy uczeń w zawodzie fryzjer PDF

Dnia 18 marca odbył się konkurs „Najlepszy uczeń w zawodzie fryzjer”.  Był on przeznaczony dla uczennic klasy III. I miejsce zdobyła Beata Szwałek, II miejsce zajęła Anna Serek, a III Anna Pogoda. Serdecznie gratulujemy.

zobacz zdjęcia

 
ZAWÓD SUKCES PRACA PDF

12 marca 2014 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie odbyły II Edukacyjne Targi Pracy. Ideą organizatorów jest propagowanie wśród gimnazjalistów powiatu krotoszyńskiego, bogatej oferty kształcenia zawodowego i technicznego w naszej szkole. Tegorocznej edycji targów przyświecało hasło: Zawód. Sukces. Praca.

Więcej…
 
Przygotowania na „JUNIOR WAITER 2014” PDF

Grupa uczniów klasy Ia w zawodzie kelner w składzie : Magdalena Kupczyk, Katarzyna Szajerka, Dawid Rettig, Adrian Sroka pod kierunkiem p. Marioli Kaczmarek i p.Emilii Patalas-Poślednickiej przygotowywała się do udziału w finale Mistrzostw Polski Kelnerów „JUNIOR WAITER 2014”, który ma odbyć się 24 marca 2014 r. w Puławach.

Jednym z etapów tego konkursu jest pokaz serwisu synchronicznego, w którym startuje cały czteroosobowy zespół. Zadanie to polegało na doborze układu choreograficznego obsługi gości z odpowiednim podkładem muzycznym w czasie nie dłuższym niż 6 minut.

 
Tłusty Czwartek PDF

zobacz zdjęcia

 
„Do zakochania jeden krok…” PDF

19.02.2014 r. uczniowie naszej szkoły świętowali „Walentynki”. W tym roku Święto Zakochanych przypadło wprawdzie podczas ferii zimowych, ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że sprawy sercowe są ciągle ważne i aktualne.

Więcej…
 
Konkurs „Walentynki w trójce” PDF

19 lutego 2014 roku w naszej szkole, w pracowni gastronomicznej odbył się Cukierniczy Konkurs Walentynkowy  pod okiem p. Marioli Kaczmarek. Wzięło w nim udział 11 grup dwuosobowych. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu słodkiej niespodzianki  dla ukochanej osoby. Każda z grup wykonała według własnego pomysłu ciasta i ciasteczka. Uczestnicy z wielkim zapałem piekli, sporządzali różne kremy, masy, lepili ozdoby z marcepanu i dekorowali swoje” dzieła”. Powstawały torty w kształcie serc głównie w różowo-czerwonych barwach.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o przepisach prawa pracy „Poznaj swoje prawa w pracy” PDF

30 stycznia 2014 roku w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu odbył się etap regionalny konkursu pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy I a: Justyna Owczaryszek i Klaudia Radziszewska.

Do rywalizacji przystąpiło 32 uczniów z 16 szkół województwa wielkopolskiego, Justyna i Klaudia uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także popularyzowanie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Uczennice do konkursu przygotowała P. Izabela Kossakowska.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 66 z 76

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!