newsy


Wolontariuszki z Trójki PDF

27.09 uczennice z klasy Ia: Natalia Malinowska, Natalia Kasperczyk i Kinga Napierała pod opieką p. Izabeli Kossakowskiej pomagały Stowarzyszeniu Pomóżmy Sobie i Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej w obsłudze Spaceru dla Serca, który połączono  z piknikiem prozdrowotnym w krotoszyńskiej bibliotece.

Więcej…
 
Mityng Lekkoatletyczny PDF

Dnia 29 września 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym pobliskiego I LO im. Hugona Kołłątaja odbył się Mityng Lekkoatletyczny z okazji 15-sto lecia Powiatu Krotoszyńskiego. Udział w nim wzięły ZSP nr 1 Krotoszyn, ZSP nr 2 Krotoszyn, ZSP nr 3 Krotoszyn, I LO Krotoszyn oraz ZSP z Koźmina Wlkp. oraz LO z Koźmina Wlkp. Nasza szkołę reprezentowało 15- stu uczniów. Rywalizacja wśród młodzieży przebiegała w radosnej atmosferze. Na podium niestety udało się stanąć tylko jednemu naszemu uczniowi Adamowi Szczepanikowi, który zajął 2 miejsce w biegu na 100m. Gratulujemy. Jednak nie medale były tu najważniejsze a udział za który naszym uczniom serdecznie dziękuje. Na koniec zawodów każda szkoła otrzymała dyplom - grawerton oraz po 2 piłki.

Opiekun młodzieży: Piotr Wiedemann

zobacz zdjęcia

 
Zapraszamy PDF

26 września w naszej szkole ruszyła sekcja piłki siatkowej dla dziewcząt. Zajęcia odbywają się w każdy piątek od godziny 14 -tej do 16.30. Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach serdecznie zapraszam.
Opiekun zajęć Piotr Wiedemann.

 
Otrzęsiny 2014 PDF

Czas płynie szybko i już za nami tradycyjne „Otrzęsiny” czyli przyjęcie do społeczności szkolnej pierwszaków. Tegoroczne połączono ze „Świętem pieczonego ziemniaka”. Po rozgrywkach sprawnościowych w których zwyciężyła klasa 1a i pasowaniu klas pierwszych zajadaliśmy się gorącymi pyrami z gziką.

Imprezie towarzyszyła akcja charytatywna dla Kubusia i Gabrysia.

zobacz zdjęcia

 
Mistrzostwa Powiatu LA Licealiada PDF

Dnia 19 września 2014 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Pogoda dopisała tak jak frekwencja naszej młodzieży. Łącznie naszą szkołę reprezentowało 30 zawodników.

Więcej…
 
Grzybek integracyjny klasy 1f PDF

17 września odbyło się spotkanie  klasy 1f na grzybku pod opieką p. Piotra Wiedemanna. Celem spotkania było wzajemne poznanie się i zintegrowanie klasy. Młodzież spędziła wspólnie kilka godzin na pieczeniu kiełbasek, grze w piłkę i rozmowach. Obecni pedagodzy p.Ewa Rożek i p. Andrzej Smółkowski przeprowadzili rozmowę z uczniami na temat funkcjonowania  szkoły, praw i obowiązków uczniów.

zobacz zdjęcia

 
Kelnerzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 na zagranicznych praktykach zawodowych PDF

Uczennice i uczniowie z ZSP nr 3 w Krotoszynie odbywali na przełomie czerwca i lipca 2014 roku  3 tygodniowe  praktyki zawodowe w Niemczech.  Swoje umiejętności kelnerskie, barmańskie doskonalili pod okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej   renomowanych restauracji. Dzięki tym praktykom przyszli kelnerzy  nie tylko nabyli nowych doświadczeń zawodowych, ale także mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe.  Zapraszamy wszystkich, nie tylko kelnerów do kolejnych wyjazdów na praktyki zawodowe, które rozpoczną się już od maja przyszłego roku.

zobacz zdjęcia

 
Grzybek 1A PDF

10 września klasa Ia wraz z wychowawcą p. Izabelą Kossakowską spotkała się na grzybku w celu wzajemnego poznania i integracji klasy. Uczniowie klasy spędzili czas na pieczeniu kiełbasek i wspólnych rozmowach  w gronie rówieśników. Każdy miał możliwość przedstawienia swojej osoby – silnych i słabych stron oraz zainteresowań.

zobacz zdjęcia

 
Zostań honorowym dawcą krwi i szpiku kostnego !!! PDF

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, którzy ukończyli 18 lat zachęcam do honorowego oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krotoszynie na ul. Bolewskiego 8. Krew można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 12.00. Podobnie jak w roku poprzednim, za każdorazowe oddanie krwi przysługuje pochwała 30 punktów - należy dostarczyć zaświadczenie z punktu krwiodawstwa do opiekuna SK PCK lub wychowawcy klasy.

Wszystkim, którzy włączą się do akcji serdecznie dziękuję.

Opiekun SK PCK Izabela Kossakowska

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 67 z 82

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!