newsy


Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 - 1.09.2014

zobacz zdjęcia

 
Zakończenie roku szkolnego PDF

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14 - 27.06.2014

zobacz zdjęcia

 
TRÓJKA na Święcie Ulicy Garncarskiej PDF

22 czerwca 2014r. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie przyłączyła się do obchodów Święta Ulicy Garncarskiej.Grupa uczniów naszej szkoły kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner miała swoje stoisko gastronomiczne, gdzie serwowano aromatyczne, o egzotycznie brzmiących nazwach koktaile oraz inne słodkości. Przy okazji można było obejrzeć kolorową wystawę zdjęć prezentujących ofertę edukacyjną szkoły. Część  dochodu ze sprzedaży słodyczy została przeznaczona na pomoc finansową dla chorego Gabrysia. Pyszne desery, uśmiechnięta obsługa oraz tłumy kupujących to najlepsza reklama TRÓJKI.

zobacz zdjęcia

 
Wycieczka do Krakowa PDF

W dniach 14-16 czerwca grupa młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II  wyróżniająca się pracą na rzecz szkoły, aktywnie uczestnicząca we wszystkich imprezach szkolnych i pozaszkolnych, brała udział w wycieczce do Krakowa i Inwaldu.

Więcej…
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki PDF

14 czerwca 2014 na terenie całej Polski została przeprowadzona akcja „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W Krotoszynie do tej akcji włączyła się młodzież naszej szkoły. Uczniowie pod opieką p. Ewy Rożek przygotowali hasła i wzięli udział w happeningu "Przestańmy Biec", który miał miejsce na Błoniach w czasie Dni Krotoszyna.

 
Absolwenci ZSZ 2014 PDF

13 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

zobacz zdjęcia

 
Karpacz - 2014 PDF

W dniach 9-11 czerwca grupa uczniów naszej szkoły przebywała na wycieczce w Karpaczu.

Więcej…
 
Dzień Przedsiębiorczości i Sportu PDF

11 czerwca br. w "Trójce" zorganizowano "Dzień Przedsiębiorczości i Sportu". Do wspólnej rywalizacji stanęło sześć pięcioosobowych zespołów. Zawodnicy reprezentowali poszczególne zawody: mechanik, fryzjer, kelner, kucharz, sprzedawca i elektryk.

Więcej…
 
Uczniowie „Trójki” i… „Europa na Widelcu” PDF

Dnia 6 czerwca 2014 roku grupa uczniów z klasy 1a, 1c i 2e kształcąca się w zawodzie kucharz i kelner z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie pod opieką p. M. Kaczmarek i p.I.Kossakowskiej udała się na wycieczkę do Wrocławia na festiwal „Europa na Widelcu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 68 z 82

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!