newsy


Olimpiada PDF

W dniu 05.02.2018 r poznaliśmy laureatów Szkolnej Olimpiady Języka Niemieckiego zorganizowanej dla uczniów Technikum. I miejsce zajęła Weronika Ratajczyk z klasy 3b, II miejsce zajęła Patrycja Kuś z klasy 2b a III miejsce - Sandra Frąckowiak z klasy 2b. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Organizatorem Olimpiady była Pani Mariola Ilnicka.

 
Koncert charytatywny VIPY Śpiewają PDF

04.02.2018 r. w krotoszyńskim kinie "Przedwiośnie" odbył się koncert charytatywny VIPY Śpiewają. Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Wyjątkowa Szkoła, działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Krotoszynie. W tegorocznej VII edycji koncertu, ogromny zaszczyt zaśpiewać miały panie: Mariola Ilnicka, Marzena Kasprolewicz, Aleksandra Łopaczyk, Renata Nele, Justyna Politowicz, Iwona Wojciechowska oraz Izabela Kossakowska. Nauczycielki Trójki wraz z panią dyrektor zaśpiewały pieśń legionową „Przybyli ułani pod okienko".

zobacz zdjęcia

 
Zawody strzeleckie "Mistrzostwa Krotoszyna" PDF

W niedzielę, 4 lutego 2018 roku nasz uczeń Marek Furman zajął drugie miejsce w strzelaniu z karabinku pneumatycznego podczas zawodów strzeleckich "Mistrzostwa Krotoszyna", których organizatorem był zarząd powiatowy LOK. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 
Poloneza czas zacząć PDF

W piątkowy wieczór 2 lutego 2018 r. w restauracji „Słoneczna” w Kobiernie odbyła się studniówka uczniów klasy IVa naszej szkoły. Zabawa rozpoczęła się o godz. 18:00. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała pani dyrektor Izabela Kossakowska, która w krótkich słowach przywitała wszystkich i życzyła miłej zabawy. Po niej głos zabrał pan Grzegorz Kotecki, który w imieniu rodziców pogratulował wszystkim dotarcia do czwartej klasy i zachęcił do dobrej zabawy. Wychowawca klasy pan Karol Olejniczak rozdał swoim wychowankom plakietki studniówkowe. Ania Talaga i Szymon Stasiak, prowadzący imprezę, poprosili swoich kolegów o rozdanie kwiatów przybyłym gościom, a następnie zaprosili wszystkich do tradycyjnego poloneza. Po wspólnym tańcu nastąpiło wzniesienie toastu za udaną zabawę i powodzenie na maturze. Bal studniówkowy zdaniem wszystkich był bardzo udany, zabawa trwała do 5 rano.

 
Cyberprzemoc PDF

31 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole spektakl profilaktyczny poruszający temat cyberprzemocy zrealizowany przez Agencję Artystyczną Moralitet z Krakowa.

 
Prelekcja Piotra Mikołajczyka PDF

26 stycznia 2017 r. grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w prelekcji dyr. Muzeum Regionalnego w Krotoszynie pana Piotra Mikołajczyka na temat Powstania Wielkopolskiego na Ziemi Krotoszyńskiej. Spotkanie było jednym z elementów uczczenia w naszej szkole  99. rocznicy wybuchu  wielkopolskiego zrywu niepodległościowego.

 
23 stycznia – rocznica wyzwolenia Krotoszyna PDF

Dnia 23 stycznia, w rocznicę wyzwolenia Krotoszyna z niemieckiej okupacji,  uczniowie naszej szkoły złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą umieszczoną na Ratuszu w Krotoszynie, upamiętniającą ofiary II wojny światowej.

zobacz zdjęcia

 
Program PIP "Kultura bezpieczeństwa" PDF

W dniu 23.01.2018 r. w naszej szkole gościła pani Luiza Kotowska z Państwowej Inspekcji Pracy, która przeprowadziła dwugodzinne wykłady z zakresu prawa pracy w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Była to również doskonała okazja do zadawania pytań na tematy związane z wykonywaniem pracy jako młodociani pracownicy. W najbliższym czasie planowane są dalsze takie przedsięwzięcia. Spotkanie przygotowała p. Aneta Kotala.

zobacz zdjęcia

 
26. Finał WOŚP PDF

W dniu 14.01 grupa wolontariuszy z ZSP nr 3 w Krotoszynie, jak co roku, brała udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoim działaniem uczniowie czynnie wsparli zbiórkę pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Zebraliście dość pokaźną kwotę. Brawo wolontariusze! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również osoby potrzebujące mogą na Was liczyć.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 66

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!