newsy


Wycieczka zawodowa do Wrocławia (28.11.2019) PDF

Dnia 28 listopada 2019 roku uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług kelnerskich i kucharz udali się wraz z panią Mariolą Kaczmarek i panią Mariolą Koczorowską do czterogwiazdkowego Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu. Celem wizyty w hotelu było zapoznanie grupy młodzieży z pracą na stanowisku housekeepingu, barmana, kelnera, kucharza, recepcjonisty, rozmowa z menadżerem lokalu,  zapoznanie z działalnością i organizacją współczesnego hotelu oraz firmy gastronomicznej a także poznanie zasad funkcjonowania recepcji, roomservice, bufetu śniadaniowego.

Wycieczkę zwieńczyło zwiedzanie starówki oraz Jarmarku Bożonarodzeniowego wprowadzającego w przedsmak zbliżających się świąt a także degustacja tradycyjnych potraw regionalnych.

Pełni wrażeń, bogatsi o zdobytą wiedzę oraz zmotywowani do dalszej nauki zawodu, zadowoleni wróciliśmy do Krotoszyna.

zobacz zdjęcia

 
Agent PDF

Dnia 28.11 w ramach projektu Erasmus plus, odbyła się gra terenowa Agent zorganizowana przez p. Dulek i p. Łączyńskiego. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i mieli za zadanie rozwiązać po angielsku 25 zagadek o Krotoszynie. Uczniowie wykazali się dużą współpracą oraz spostrzegawczością, świetnie się przy tym bawiąc. Zwycięską grupę poznamy we wtorek 3 grudnia. Dziękujemy uczniom za udział

zobacz zdjęcia

 
AIDS/HIV PDF

W dniu 1 grudnia od wielu lat obchodzimy Światowy dzień walki z AIDS/HIV.

więcej tutaj (pdf)

 
Regionalne Mistrzostwa OHP PDF

We wtorek, 26 listopada odbyły się Regionalne Mistrzostwa OHP w Strzelaniu z broni pneumatycznej i rzucie lotką. Nasza drużyna w składzie Wiesław Berger, Łukasz Kot i Natalia Bielska okazała się najlepsza!

Dodatkowo indywidualnie najlepszy okazał się nasz uczeń Ł. Kot. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

 
Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK PDF

Dnia 26 listopada 2019r. odbył się etap powiatowy XXVIII Olimpiady Zdrowego Stylu ŻYCIA PCK. Naszą szkołę reprezentowała Zofia Pawlicka z klasy 2b, która zajęła 5 miejsce. Gratulujemy !!!

 
Kucharze i kelnerzy poszerzają swoje kompetencje zawodowe PDF

W ramach zawartej umowy o współpracy dydaktycznej w zakresie wsparcia procesu kształcenia w Bistro cafe & tapas w Krotoszynie młodzież ZSP3 kształcąca się w zawodzie technik usług kelnerskich i kucharz ma możliwość poszerzać dodatkowo swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Do tej pory w takiej formie dokształcenia uczestniczyli Angelika, Kuba, Zuzia, Natalia i Kamil, przygotowując potrawy na bankiet pod okiem Szefa pana Carlosa Contrerasa oraz serwując dania gościom.

zobacz zdjęcia

 
List gratulacyjny PDF

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

Więcej…
 
„Twoje dane Twoja sprawa” PDF

Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 przystąpiła do programu „Twoje dane Twoja sprawa”. Jest to Ogólnopolski Program Edukacyjny organizowany przez Prezesa Urzędu Ochrony danych. Celem tego programu jest podniesienie świadomości dotyczącej ochrony danych przez pedagogów, nauczycieli oraz młodzież.

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA UCZNIÓW?

• wykazują się pomysłami, umiejętnościami, talentami plastycznymi, aktorskimi i sportowymi,

• zdobywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne dot. skutecznej ochrony siebie,

• aktywnie spędzają czas.

Więcej…
 
Wycieczka klas 2c, 2e i 2f do Poznania PDF

21 listopada uczniowie klas 2c, 2e i 2f pod opieką wychowawców: pani Natalii Szymury oraz pani Aleksandry Łopaczyk udali się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było zwiedzenie Bramy Poznania, placówki zajmującej się prezentacją historii Ostrowa Tumskiego, która dzięki swoim funkcjom edukacyjnym, przyciąga turystów w tę część miasta. Następnie uczniowie klas 2 postanowili zintegrować się w Jump Arenie. Zabawa była fantastyczna, choć bardzo wyczerpująca. Po dniu pełnym wrażeń wszyscy udali się na zasłużony posiłek i przedświąteczne zakupy do centrum handlowego Posnania.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 97

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!