newsy


AIDS/HIV PDF

W dniu 1 grudnia od wielu lat obchodzimy Światowy dzień walki z AIDS/HIV.

więcej tutaj (pdf)

 
Regionalne Mistrzostwa OHP PDF

We wtorek, 26 listopada odbyły się Regionalne Mistrzostwa OHP w Strzelaniu z broni pneumatycznej i rzucie lotką. Nasza drużyna w składzie Wiesław Berger, Łukasz Kot i Natalia Bielska okazała się najlepsza!

Dodatkowo indywidualnie najlepszy okazał się nasz uczeń Ł. Kot. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

 
Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK PDF

Dnia 26 listopada 2019r. odbył się etap powiatowy XXVIII Olimpiady Zdrowego Stylu ŻYCIA PCK. Naszą szkołę reprezentowała Zofia Pawlicka z klasy 2b, która zajęła 5 miejsce. Gratulujemy !!!

 
Kucharze i kelnerzy poszerzają swoje kompetencje zawodowe PDF

W ramach zawartej umowy o współpracy dydaktycznej w zakresie wsparcia procesu kształcenia w Bistro cafe & tapas w Krotoszynie młodzież ZSP3 kształcąca się w zawodzie technik usług kelnerskich i kucharz ma możliwość poszerzać dodatkowo swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Do tej pory w takiej formie dokształcenia uczestniczyli Angelika, Kuba, Zuzia, Natalia i Kamil, przygotowując potrawy na bankiet pod okiem Szefa pana Carlosa Contrerasa oraz serwując dania gościom.

zobacz zdjęcia

 
List gratulacyjny PDF

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

Więcej…
 
„Twoje dane Twoja sprawa” PDF

Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 przystąpiła do programu „Twoje dane Twoja sprawa”. Jest to Ogólnopolski Program Edukacyjny organizowany przez Prezesa Urzędu Ochrony danych. Celem tego programu jest podniesienie świadomości dotyczącej ochrony danych przez pedagogów, nauczycieli oraz młodzież.

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA UCZNIÓW?

• wykazują się pomysłami, umiejętnościami, talentami plastycznymi, aktorskimi i sportowymi,

• zdobywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne dot. skutecznej ochrony siebie,

• aktywnie spędzają czas.

Więcej…
 
Wycieczka klas 2c, 2e i 2f do Poznania PDF

21 listopada uczniowie klas 2c, 2e i 2f pod opieką wychowawców: pani Natalii Szymury oraz pani Aleksandry Łopaczyk udali się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było zwiedzenie Bramy Poznania, placówki zajmującej się prezentacją historii Ostrowa Tumskiego, która dzięki swoim funkcjom edukacyjnym, przyciąga turystów w tę część miasta. Następnie uczniowie klas 2 postanowili zintegrować się w Jump Arenie. Zabawa była fantastyczna, choć bardzo wyczerpująca. Po dniu pełnym wrażeń wszyscy udali się na zasłużony posiłek i przedświąteczne zakupy do centrum handlowego Posnania.

zobacz zdjęcia

 
Zawody tenis stołowy PDF

W czwartek, 21 listopada nasz męski team zajął drugie miejsce w finale rejonu kaliskiego w drużynowym tenisie stołowym. Ekipa w składzie Kacper Waszyński, Wiktor Malec, Mateusz Jagła oraz opiekun Paweł Zwierz zapewniła sobie prawo gry w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Krzyżu Wielkopolskim.

zobacz zdjęcia

 
Wykład dla Klasy Akademickiej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 PDF

Dnia 20 listopada 2019 roku grupa 25 uczniów naszej szkoły, która tworzy Klasę Akademicką i bierze udział w siedmiomiesięcznym projekcie kulturalnym, wzięła udział w wykładzie wygłoszonym przez wybitną filozofkę, prof. Annę Pałubicką z Wydziału Filozoficznego UAM.

Tematem wykładu była "Kultura europejska – jej geneza i tożsamość".

W wykładzie uczestniczyły również Klasy Akademickie z trzech innych miast. Po wykładzie wywiązała się krótka dyskusja, w której młodzież zadawała pytania pani profesor.

Opiekunem grupy projektowej w naszej szkole jest pani Mariola Koczorowska.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 89

Imieniny

Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2019    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Pisemne eliminacje okręgowe Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych – przesunięcie terminu do 25 stycznia 2020
  Szanowni Poloniści Szkół Podstawowych, z uwagi na spóźniony termin ogłoszenia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych Komitet Główny Olimpiady w porozumieniu z MEN organizuje II turę kwalifikacji szkolnych. Pozwala ona na udział tym szkołom, które nie zdążyły przeprowadzić zawodów szkolnych w listopadzie 2019. W związku z powyższym przesunięty został na 25 stycznia termin […]
 • Razem na Święta – zapraszamy do udziału w akcji MEN
  Minister Edukacji Narodowej zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe oraz polskie szkoły za granicą do udziału w kolejnej edycji akcji „Razem na Święta”. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ubiegłym roku w akcję włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. […]
 • Ubieganie się o certyfikat wojewódzki
  Okres przygotowawczy (okres kandydowania) Trwa co najmniej 2-3 lata, kończy się uzyskaniem certyfikatu wojewódzkiego W okresie przygotowawczym, koniecznym jest: Kontakt z rejonowym lub wojewódzkim koordynatorem. Szkolenie rady pedagogicznej oraz pozostałych pracowników szkoły oraz pielęgniarki szkolnej w zakresie koncepcji i zasad tworzenia Szkół Promujących. Uzyskanie zapewnienia dyrekcji o gotowości do wspierania długotrwałego wdrażania założeń SzPZ. Podjęcie […]
 • Ponowne ubieganie się o certyfikat wojewódzki
  Certyfikat Wojewódzki Szkoła Promująca Zdrowie (SzPZ)/ Przedszkole Promujące Zdrowie (PPZ) traci ważność po 5 latach od dnia jego wydania. Warunkiem ponownego uzyskania certyfikatu wojewódzkiego jest: rokroczne podejmowanie działań (od otrzymania ostatniego certyfikatu) zgodnych z koncepcją i zasadami tworzenia Szkół Promujących Zdrowie/Przedszkoli Promujących Zdrowie, zamieszczanie na stronie internetowej szkoły w zakładce Szkoła Promująca Zdrowie/Przedszkole Promujące Zdrowie rocznych raportów […]
 • Ubieganie się o certyfikat krajowy
  Koordynatorów Szkół Przedszkoli Promujących Zdrowie uprzejmie prosimy o kontakt z koordynatorem rejonowym i wojewódzkim – rok przed planowanym rozpoczęciem autoewaluacji oraz złożeniem wniosku o nadanie Krajowego Certyfikatu Przedszkole Promujące Zdrowie/Szkoła Promująca Zdrowie celem uzyskania akceptacji. Warunki ubiegania się o nadanie Krajowego Certyfikatu: podejmowanie systemowych działań zgodnie z koncepcją i zasadami tworzenia Przedszkoli/ Szkół Promujących Zdrowie, prowadzenie na stronie internetowej […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!