Las i jego użytkowanie PDF

Od 1981 roku, Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewiectwa w Kaliszu organizuje dla młodzieży szkół ponadpodstawowych konkurs "Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka".

Celem konkursu jest ksztaltowanie pozytywnych postaw wobec lasu i przyrody oraz zachęcanie do poszerzania wiedzy przyrodniczo-leśnej. Młodzież naszej szkoły doskonale wie, jaki dobroczynny wpływ ma  las na człowieka, dlatego od kilku lat chętnie uczestniczy w tej inicjatywie.

W tym roku do konkursu przystąpiły całe klasy. Do etapu regionalnego zakwalifikowały się :

  • Magdalena Szaflarska z klasy 1A
  • Ola Koncewicz 1B
  • Julia Bondzior 1B.

Etap regionalny odbędzie się w marcu 2020 roku w Domu Technika NOT w Kaliszu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie regionalnym.

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!