OGÓLNOPOLSKI FINALISTA W ZSP3 PDF

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KUCHARSKI

Już po raz czwarty odbył się Ogólnopolski Turniej Kucharski. Organizatorem turnieju była Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu. Patronat turnieju objęła Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu.

Z ZSP 3 w Krotoszynie do III etapu turnieju, czyli ogólnopolskiego zakwalifikował się Jakub Ludwiczak, uczeń klasy 2F kształcący się w zawodzie kucharz. Z zakresu części teoretycznej Jakuba przygotowywała p. Mariola Kaczmarek – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Do części praktycznej natomiast Jakub przygotowywał się pod okiem Szefa Kuchni  Bistro cafe&tapas p. Carlosa Contrerasa. Tematem tegorocznego turnieju były „JAJA W ASYŚCIE MIĘSA.”

W eliminacjach końcowych Jakub, uczeń naszej szkoły uzyskał tytuł FINALISTY w IV Ogólnopolskim Turnieju Kucharskim organizowanym w 2020r. Jednocześnie otrzymał zaświadczenie zwalniające z przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie kucharz w OKE z części pisemnej, uzyskując tym samym wynik 100%.

Jakubowi serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że wśród uczniów naszej szkoły są tacy, którzy biorą udział i zdobywają wysokie miejsca w rankingach w różnych konkursach gastronomicznych.

ZSP 3 jest szkołą, która od lat kształci w zawodzie dobrych fachowców potrzebnych na rynku, umożliwiając im również rozwijanie swojej pasji, zainteresowań i uzdolnień w sztuce kulinarnej.

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!