„KROTOSZYN DZIĘKUJE ZA ŻYCIE I PONTYFIKAT JANA PAWŁA II" PDF

Z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II wraz z Parafią Farną w Krotoszynie zaprosiły wszystkich do włączenia się w akcję KROTOSZYN DZIĘKUJE ZA ŻYCIE I PONTYFIKAT JANA PAWŁA II.

Należało przesłać fotografie, które będą wykorzystane do przygotowania projekcji multimedialnej w ramach podziękowania za życie i pontyfikat papieża Polaka.

Nasza szkoła, która w tym roku 21 października obchodzi 15 rocznicę nadania imienia Jan Pawła II, również przesłała pamiątkowe zdjęcie ukazujące szkolny obelisk – miejsce, przy którym od 15 lat społeczność szkolna obchodzi uroczyście Święto Patrona, a uczniowie klas pierwszych składają symboliczne ślubowanie na sztandar szkoły.

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!