Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF

Wręczenie świadectw ukończenia szkoły uczniom III klas branżowej szkoły nastąpi na sali gimnastycznej 26.06.2020r. Uczniowie klas przychodzą na wyznaczoną godzinę, ustawiają się przy wejściu na salę gimnastyczną na dziedzińcu szkoły w odległościach 1,5 m od siebie.  Wyposażeni są w maseczki i rękawiczki ochronne. Uczniowie będą wchodzić po świadectwa pojedynczo, wyczytywani z listy.  Po odbiór świadectwa przychodzą tylko osoby zdrowe!!!

 

 • III c  godz. 8.30
 • III d godz. 9.00
 • III e  godz. 9.30
 • III f  godz. 10.00
 • III g godz. 10.30

 

 

POZOSTAŁE KLASY

Wręczenie świadectw promocyjnych przez wychowawców klas odbędzie się według podanego poniżej planu. Uczniowie klas przychodzą na wyznaczoną godzinę, ustawiają się przy wejściu na salę gimnastyczną na dziedzińcu szkoły w odległościach 1,5 m od siebie.  Wyposażeni są w maseczki i rękawiczki ochronne. Uczniowie będą wchodzić po świadectwa pojedynczo, wyczytywani z listy.

 

26.06.2020 wręczenie świadectw

 • II a  godz. 11.00
 • I ap godz. 11.30
 • II b godz. 12.00
 • I c godz. 12.30
 • I d godz. 13.00
 • I e godz. 13.30
 • I f godz. 14.00
 • I b godz. 14.30
 • I a godz. 15.00

 

29.06.2020 wręczenie świadectw

 • II c godz. 8.30
 • II d godz. 9.00
 • II e godz. 9.30
 • II f godz. 10.00
 • III a godz. 10.30
 • III b godz. 11.00
 • I cbp godz. 11.30
 • I dbp godz. 12.00
 • I ebp godz. 13.30
 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!