Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF

Pożegnanie Absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 im. Jana Pawła II w Krotoszynie

Wielkim świętem w życiu szkoły jest zawsze początek i zakończenie roku szkolnego. Początek to czas, kiedy z nowym zapasem sił, z wiarą w swoje umiejętności, z wiarą w sukces rozpoczynamy nowy etap. Zakończenie to czas, kiedy cieszymy się z owoców swojej pracy, z tego, czego dokonaliśmy, co osiągnęliśmy.

Wierzę, że w swojej drodze do dorosłości potraficie we właściwy sposób wykorzystać doświadczenia minionego trudnego roku szkolnego, że wzbogaciliście swoją wiedzę o życiu, o nauki płynące zarówno z tego, co przyniosło wam sukces, jak i z tego, co prowadziło do porażek.

Gratuluję tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.

Był to szczególny rok, wymagający odnalezienia się w nowej sytuacji, sprawnej organizacji oraz otwartości na zmiany. Wyrażam szacunek i podziw dla Waszej pracy.

Dziękuję wszystkim którzy godnie reprezentowali naszą szkołę biorąc udział w różnych konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych bądź innych akcjach organizowanych na terenie szkoły czy miasta, tym którzy pracowali w samorządach klasowych i samorządzie szkolnym.

Dziękuję nauczycielom za ich trud, cierpliwość, wyrozumiałość, za ich profesjonalizm.

 

Drodzy Absolwenci rocznik 2017 - 2020

Nadeszło zakończenie Waszych zmagań edukacyjnych w Branżowej Szkole I stopnia nr 1 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.

Za Wami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!!

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w edukacji i pracy dodały Wam odwagi, wiary w siebie oraz pomogły Wam jak najlepiej zdać egzaminy zawodowe oraz dotrzeć do wyznaczonego celu.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych, bądź innych akcjach organizowanych na terenie szkoły czy miasta, tym którzy pracowali w samorządach klasowych i samorządzie szkolnym.

Słowa wdzięczności kieruję także do Rodziców zawsze aktywnie wspomagającej działania nauczycieli.

Drodzy absolwenci, wiążemy z Wami duże nadzieje, ponieważ jesteśmy przekonani, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w tej szkole, będą procentowały w Waszym dorosłym życiu. Myślę, że będziemy mogli być z Was dumni tak, jak teraz jesteśmy. Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu.

Żegnając Was, drodzy uczniowie, wyruszających w trudne, dorosłe życie, w imieniu Rady Pedagogicznej, w imieniu wszystkich pracowników Szkoły i swoim własnym życzę wam wszystkim w miarę prostych życiowych dróg, wielu planów i marzeń, dobrych pomysłów na ich realizację oraz wielu przyjaciół pomagających w ich spełnianiu.

Na koniec życzę Wam wszystkim drodzy uczniowie i drodzy nauczyciele wspaniałych wakacji, udanego, bezpiecznego odpoczynku tak, abyśmy pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki spotkali się we wrześniu.

Zdjęcia tutaj (FB)

Dyrektor Szkoły

Izabela Kossakowska

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!