Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert PDF

Zaproszenie do składania ofert na: Organizację  i przeprowadzenie praktycznego kursu na prawo jazdy Kat. B, zakończone egzaminem państwowym dla 9 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie w 2020 r.

1. Zapytanie ofertowe - zapytanie (pdf)

2. Oświadczenie - oświadczenie o akredytacji (pdf)

3. Formularz ofert – formularz (pdf)

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!