Piszemy list do królowej Elżbiety II PDF

Dnia 2 i 9 października, klasa 1E wraz z wychowawcą panią Anną Dulek oraz panią Marceliną Muszyńską, wzięła udział w projekcie językowo-kulturowym pt: „Piszemy list do królowej Elżbiety II”.

Celem projektu było zapoznanie uczniów z historią rodu Windsor oraz kulturą Wielkiej Brytanii, a efektem końcowym napisanie i wysłanie listu. Uczniowie wzięli udział w krótkiej lekcji historii na temat rodziny królewskiej, którą przygotowała Pani Ania. Pani Marcelina zapoznała uczniów z wyrażeniami stosowanymi w liście formalnym.

Dzisiaj, tj. 9 października klasa wzięła udział w krótkim quizie na platformie „quizizz” o Królowej Elżbiecie i jej rodzinie. Następnie z pomocą pani Ani i pani Marceliny, uczniowie napisali list oraz dołączyli do niego przepiękne rysunki przedstawiające Królową oraz kartkę pocztową z widokiem ratusza w Krotoszynie.

Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź z Buckingham Palace.

Zdjęcia tutaj (FB)

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!