Przygoda z „Malczewskim i Mitologią” w Muzeum Narodowym w Poznaniu PDF

W dniu 9 października 2020 roku klasa 1A wraz z Panią Ewą Kmieć i wychowawcą - Panem Karolem Olejniczakiem udała się na wycieczkę do Poznania. Najważniejszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Narodowego w Poznaniu oraz lekcja muzealna poświęcona Mitologii, którą przeprowadzili pracownicy muzeum. Ze względu na reżim sanitarny, klasa została podzielona na dwie grupy. Zajęcia były bardzo ciekawe a uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Punktem kulminacyjnym wizyty w Muzeum Narodowym był wykład na temat twórczości wielkiego, polskiego malarza doby Młodej Polski - Jacka Malczewskiego. Z pewnością lekcja muzealna w przyszłości zaowocuje dobrymi wynikami w nauce i na długo zostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Zdjęcia tutaj (FB)

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!