Dzień Edukacji Narodowej - Ślubowanie klas I PDF

13 października 2020 roku pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.

O godzinie jedenastej, po przemówieniu Pani Dyrektor Izabeli Kossakowskiej, najmłodszy „narybek” naszej wszechnicy ślubował na sztandar szkoły . Od tego momentu można już ich nazywać pierwszoklasistami. Przy okazji otrzęsin, Pani Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski złożyli życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Na koniec, w imieniu wszystkich „pierwszaków" uczniowie klasy 1 a, pod opieką i radami starszych koleżanek z klasy 2b, próbowali „wybłagać łagodne traktowanie przez najbliższe pięć lat”.

Czy to się udało? Czas pokaże.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!