Liga przedmiotowa z fizyki PDF

Projekt Cyfrowa Szkoła Wielkopolska - Ligi Przedmiotowe w ZSP 3.

Ruszyła III edycja Lig Przedmiotowych w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020. W związku z obecną sytuacją rundy rozgrywane są online!!! 12.11.2020 r. odbyła się pierwsza rozgrywka Ligi Przedmiotowej z fizyki. Nasi reprezentanci: Wojciech Pawlicki oraz Mateusz Bogacz z klasy 2 dbp zajęli II miejsce

Zdjęcia FB

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Julianna, Justyna, Walerian

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • 2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze – on-line 22 kwietnia 2021
  Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza do udziału w 2. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych, które odbędą się 22 kwietnia br. Tym razem, w związku z obowiązującymi obostrzeniami, targi odbędą się w wersji zdalnej. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze to jedyna okazja aby zapoznać się z zawodami związanymi z lotniskiem, a także spotkać przedstawicieli różnych jednostek w jednym miejscu. […]
 • 10 kwietnia 2010 roku – pamiętamy!
  10 kwietnia 2010 roku z Warszawy do Smoleńska wystartował samolot specjalny TU-154M z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Lechem Kaczyńskim, Małżonką Prezydenta RP Marią Kaczyńską na pokładzie. W tym dniu na Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu zaplanowano uroczystości państwowe związane z upamiętnieniem 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W samolocie znajdowało się 96 osób. Wśród nich przedstawiciele najwyższych władz […]
 • Monitorowanie zapewnienia wychowankom MOWu bezpieczeństwa i odpowiednich warunków pobytu w placówce – przypomnienie
  Szanowni Państwo Dyrektorzy młodzieżowych ośrodków wychowawczych Uprzejmie przypominam, że na platformie www.seo2.npseo.pl zamieszczony został arkusz monitorowania „Zapewnienie wychowankom bezpieczeństwa i odpowiednich warunków pobytu w placówce” wynikający z podstawowych kierunków polityki oświatowej na rok szkolny 2020/21. Monitorowanie obejmuje wszystkie placówki w województwie wielkopolskim. Uprzejmie prosimy o niezwłoczne wypełnienie arkusza monitorowania (termin minął 31 marca). Monitorowanie odbywa […]
 • Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia
  Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek. Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Tak jak dotychczas, ograniczona zostaje praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form […]
 • Edukacja włączająca w Polsce – film
  Edukacja włączająca

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!