Przyroda zimą PDF

W lutym samorząd uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny o tematyce „PRZYRODA ZIMĄ”. Uczniowie wysyłali zrobione przez siebie zdjęcia ukazujące piękno fauny i flory w zimowym wydaniu.

Nadesłano bardzo dużo prac, dlatego ciężko było zadecydować, które z nich są najlepsze. Wybraliśmy jednak 3 laureatów którzy wykazali się dobrym okiem i kreatywnym podejściem do tematu. Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Adam Mądry

II miejsce – Filip Wachowiak

III miejsc – Zuzanna Musiał

Chcielibyśmy również wyróżnić prace Wiktorii Kindy, Karoliny Kurzawy, Magdy Talarczyk, Sandry Weber, Zosi Pawlickiej, Mateusza Sobierajczyka oraz Oliwiera Barana. 23 lutego zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursy bardzo dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia FB

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
25 czerwca 2021

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!