ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 PDF

W dniu 1 września 2021r. o godz. 8:00 w Kościele p.w. Św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie odbędzie się Msza Święta.

O godzinie 9:00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas drugich i trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia, po którym uczniowie ze swoimi wychowawcami udadzą się na spotkanie do następujących sal :

 

 • 2c - R. Szczotka - sala nr 10
 • 2d - P. Wiedemann - sala nr 3
 • 2e - A. Kaczmarek - sala nr 21
 • 3c - M. Filipiak - sala nr 20
 • 3cbp - D. Otworowski - sala nr 24
 • 3d – R. Krawczyk - sala nr 26
 • 3dbp - P. Augustyniak – sala nr 18
 • 3e - J. Rosik- sala nr 30
 • 3ebp - I.Wojciechowska - sala nr 16
 • 3f - I. Rau-Gałęska – sala nr 17

 

O godzinie 10:00 Dyrekcja Szkoły zaprasza na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 do sali gimnastycznej uczniów klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia oraz klas drugich, trzecich i czwartych Technikum a po nim na spotkanie z wychowawcami do następujących sal:

 

 • 1c- G. Nowak – sala nr 21
 • 1d- P. Zwierz- sala nr 27
 • 1e - A. Łopaczyk- sala nr 12
 • 1f - A. Podziomek- sala nr 16
 • 1a - J. Politowicz - sala nr 17
 • 1b - M. Kasprolewicz- sala nr 20
 • 2a - K. Olejniczak –sala nr 18
 • 3a - A. Wójcik- sala nr 5
 • 3ap - R. Nele –sala nr 26
 • 3b- M. Kaczmarek- sala nr 19
 • 4a - E. Rożek- sala nr 3
 • 4b - M. Muszyńska –sala nr 24

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Szkolenie ORE „Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować”
  Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza na stacjonarne szkolenie pt. „Nastolatki i nauczanie języka francuskiego: jak motywować do nauki i jak uczyć motywować”, organizowane przy współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie. Szkolenie przeznaczone jest dla czynnych zawodowo nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz pracujących w systemie edukacji nauczycieli języka francuskiego nauczających młodzież w wieku 13-18 lat. Szkolenie będzie miało charakter zarówno […]
 • Finał Konkursu Historycznego Patria Nostra
  Dnia 13 października br. Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł wziął udział w finale wielkopolskiej VI edycji Filmowego Konkursu Historycznego Patria Nostra. Konkursy historyczne Patria Nostra, których celem jest propagowanie historii Polski, krzewienie wartości i postaw patriotycznych, etyki chrześcijańskiej, budowa społeczeństwa obywatelskiego, są adresowane do młodzieży z Mazowsza, Małopolski, Wielkopolski, a także do młodzieży polskiej i […]
 • 120-lecie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie
  Dnia 8 października br. Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł wziął udział w obchodach 120-lecia istnienia Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia. Szkoła, założona w 1901 r., należała początkowo do władz pruskich. Jednak już w 1918 r. w szkole uczyła wyłącznie kadra polska, a kierunki kształcenia były od początku nastawione na […]
 • Katyń Zachodu w lasach Palędzko – Zakrzewskich III Marsz Pamięci
  Dnia 13 października br. Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł wziął udział w III Marszu Pamięci, który przeszedł od Mogiły Duchownych do Kwatery Siedmiu Grobów znajdujących się w Lasach Palędzko – Zakrzewskich, nazywanych Katyniem Zachodu. W lasach tych, w ramach operacji „Tannenberg” zapoczątkowanej w 1939 r., zostało zabitych od kilku do kilkunastu tysięcy Wielkopolan: Powstańców, nauczycieli, […]
 • Życzenia Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty województwa wielkopolskiego Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich Nauczycieli i Pracowników oświaty. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Wymaga nie tylko umiejętności, ale też szczególnego talentu i zaangażowania. To Państwo wskazujecie drogę życiową, rozbudzacie ciekawość świata, wspieracie radą i […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!