Świadectwa czeladnicze wręczone PDF

W piątek 8.10.2021 r. w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie odbyła się uroczystość wręczenia świadectw czeladniczych.

W uroczystym wręczeniu świadectw i pasowaniu na czeladnika brali udział uczniowie, którzy na egzaminie uzyskali ocenę bardzo dobrą lub celującą. Pasowania dokonał zastępca prezesa Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej pan Marek Pauliński.

Świadectwa czeladnicze wręczali prezes Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej pan Karol Januszkiewicz oraz dyrektor Biura Cechu pani Daria Szpurtacz. Wśród najlepszych czeladników znaleźli się również absolwenci naszej szkoły: Gibasiewicz Artur, Broda Bartosz, Szaflarski Bartosz, Kryś Szymon, Staszewski Oskar, Tyczyńska Kaja, Nowacka Magdalena, Duda Nikola, Zielezińska Klaudia i Poczta Daria.

Wszystkim młodym fachowcom serdecznie gratulujemy i życzymy realizacji wszystkich planów zawodowych

Zdjęcia FB

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
24 czerwca 2022

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

List gratulacyjny

 

List gratulacyjny dla pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o międzynarodowym sukcesie inicjatywy Wielkopolska Sieć Edukacyjno—Gospodarcza (WSEG), która rozwijana jest w projekcie Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska.

W związku z dużym zaangażowaniem we współtworzenie sieci i doskonalenie kształcenia zawodowego w ramach projektu, prosimy przyjąć serdeczne gratulacje, gdyż wyróżnienie inicjatywy WSEG jest również osiągnięciem wszystkich pracowników Państwa placówki.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • Bezpieczne praktyki i środowisko 2021
  Federacja Stowarzyszeń Naukowo -Technicznych NOT wraz z Partnerami, realizuje Program edukacyjny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Głównym celem projektu jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy. Program porusza tematykę zagrożeń powodujących wypadki oraz sposoby przeciwdziałania im. Uczestnikom Programu przekazana zostanie praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, obowiązków pracodawcy, ubezpieczeń […]
 • Konferencja informacyjno-konsultacyjna dla specjalistów poradni psychologiczno-pedagogicznych – 8-9 grudnia 2021
  8 i 9 grudnia zostanie zorganizowana konferencja informacyjno-konsultacyjna dla specjalistów poradni psychologiczno-pedagogicznych pt. „Projektowane zmiany oparte na modelu edukacji dla wszystkich”. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Uczeń ze specjalnymi potrzebami – opracowanie modelu szkolenia i doradztwa”. Zorganizuje je Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Konferencja informacyjno-konsultacyjna dla specjalistów poradni psychologiczno-pedagogicznych […]
 • Razem na Święta 2021 – zapraszamy do udziału w akcji MEiN
  Już po raz czwarty Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, a także polskie szkoły za granicą do udziału w akcji „Razem na święta”. Głównym celem naszej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 20 grudnia br. […]
 • Projekt – “Asystent ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych – pilotaż” – konkurs grantowy
  Projekt “Asystent ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych – pilotaż” ma na celu opracowanie standardów usług asystenckich, w tym poprzez przekazanie grantów organom prowadzącym, w celu sfinansowania zatrudnienia asystentów. W ramach projektu organy prowadzące szkoły i przedszkola ze wszystkich województw będą mogły pozyskać granty na sfinansowanie zatrudnienia łącznie 640 ASPE. Termin na przesłanie wniosków grantowych został […]
 • Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – biuletyn NFZ
  Zachęcamy rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych do zapoznania się z biuletynem NFZ „Ze Zdrowiem”. Numer piąty magazynu jest poświęcony zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży. Piąty numer biuletynu Narodowego Funduszu Zdrowia „Ze Zdrowiem” został poświęcony zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży. Rodzice, nauczyciele i dyrektorzy znajdą w nim informacje dotyczące m.in.: wspierania rozwoju […]

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!