Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

VII Papieski Bieg Pokoju PDF

17 października 2012 r. odbył się VII Papieski Bieg Pokoju. Organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie. Patronat nad biegiem objęli: Starosta Krotoszyński Leszek Kulka i Burmistrz Krotoszyna Julian Jokś, którzy byli fundatorami pucharów dla zwycięzców. Bieg rozgrywany był w kategoriach chłopców i dziewcząt gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Trasa tegorocznego Biegu przebiegała ulicami Łąkową, Dr Bolewskiego, Karbowiaka, z metą przy ul. Łąkowej. Na starcie stanęło około 180 zawodników. W tym roku po raz pierwszy została rozegrana kategoria OPEN, w której wystartowali Radny Rady Miejskiej Grzegorz Majchszak, nauczyciel ZSP nr 3 Karol Olejniczak, absolwent AWF w Poznaniu Maciej Kujawski .

Po biegu uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Puchary oraz cenne nagrody wręczyli  wicestarosta Krzysztof Kaczmarek, radny Rady Miejskiej Juliusz Poczta, przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Roman Wosiek i Dyrektor ZSP nr3 Krzysztof Grobelny. Wśród wszystkich uczestników biegu zostały rozlosowane cenne upominki.

W biegu uczestniczyli:

 • Gimnazjum nr 1
 • Gimnazjum nr 2
 • Gimnazjum nr 4
 • Gimnazjum nr 5
 • Gimnazjum Kobylin
 • Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1
 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II
 • I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie
 • Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych  w Koźminie Wlkp
 • Liceum Ogólnokształcące w Kożminie
 • Zespół Szkół w Kobylinie

 

 Klasyfikacja:

 Gimnazja:

Dziewczęta:

 • I miejsce  - Piechocka Jagoda           Gimnazjum nr 4
 • II miejsce – Reyer Ksenia                 Gimnazjum nr 4
 • III miejsce – Szkudłapska Martyna     Gimnazjum nr 2

Chłopcy:

 • I miejsce – Talarczyk Kamil               Gimnazjum nr 2
 • II miejsce – Kołomyjec Szymon         Gimnazjum nr 4
 • III miejsce – Dymarski Dawid            Gimnazjum  Kobylin

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta:

 • I miejsce – Borowczyk Dorota            I LO Krotoszyn
 • II miejsce – Chrobot Beata                ZSP nr 2
 • III miejsce – Sikora SylwiaZSP Kobylin

Chłopcy:

 • I miejsce  - Poczta Daniel                  ZSP Koźmin Wlkp
 • II miejsce – Ochocki Bartosz              ZSP Kobylin
 • III miejsce – Kapuściński Dawid         ZSP Kożmin

 

Kategoria OPEN

 • I miejsce  Maciej Kujawski
 • II miejsce Karol Olejniczak
 • III miejsce Grzegorz Majchszak

 

Wszystkim uczestnikom  i  ich opiekunom organizatorzy biegu dziękują i zapraszają na kolejną edycję.

Renata Marszałek-Popiel

Sponsorzy Biegu :

 • Starostwo Powiatowe
 • Urząd Miasta i Gminy Krotoszyn
 • Przedsiębiorstwo Handlowe „A-T” Krotoszyn pana Adama Tyrakowskiego
 • P.U.M”DEGER” Jan Polański
 • P.P.U.H”SCORPION” Tadeusz Stasik
 • Liceum Ogólnokształcące  dla Dorosłych ESKULAP
 • Sklep Sportowy Katarzyna Grześkowiak
 • AGROUNIMA Cezary Sztuder
 • Agencja celna EWA
 • Przedsiębiorstwo Transportowe KRUK_TRANSPORT
 • Cukiernia Krzysztof i Michał Łyskawa
 • Rada Rodziców przy ZSP nr 3

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu
 • XXIII Targi Edukacyjne „Kierunek – bezpieczeństwo” – 1-3 marca 2019, Poznań
    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 1 do 3 marca 2019 r. pod hasłem „Kierunek – bezpieczeństwo” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W programie Targów znajdują się liczne konferencje, wykłady naukowe i warsztaty poświęcone tej tematyce. Ponadto, jak co roku, wydarzenie to jest przede wszystkim […]
 • Dzień Statystyki Polskiej – 9 marca 2019
  Urząd Statystyczny w Poznaniu zaprasza uczniów szkoły na obchody Dnia Statystyki Polskiej 9 marca br. W ramach wydarzenia uczniowie będą odkrywać historię miasta Poznania, w tym także miejsc ściśle związanych ze statystyką poznańską. Gra rozpocznie się o godz. 11.00, będzie trwać ok. 90 min. Na 3 najlepsze zespoły, które jako pierwsze ukończą grę czekają nagrody […]
 • 11. Tydzień Mózgu w Poznaniu – 11-15 marca 2019
  Zapraszamy do udziału w 11. Tygodniu Mózgu w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 11-15 marca 2019 r. Podczas trwania wydarzenia zaprezentowanych zostanie szerokiej publiczności 10 wykładów oraz koncert. Celem wykładów jest przybliżenie młodzieży i mieszkańcom Wielkopolski prowadzonych badań i przedstawienie w sposób zrozumiały i ciekawy cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Koncert natomiast […]
 • Stypendia i zasiłki szkolne_ I transza
  Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie województwa wielkopolskiego Dotyczy: realnego zapotrzebowania gmin na środki na stypendia i zasiłki szkolne w okresie od stycznia do czerwca 2019 r. Nawiązując do pisma pani Marzeny Machałek Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z 13 lutego 2019 r., znak: DWKI-WWR.419.3.2019.JB, informującego o dokonaniu wstępnego podziału środków na wypłatę stypendiów i zasiłków szkolnych […]
 • Dane statystyczne – CIE
  Dane statystyczne opracowane i udostępniane przez Centrum Informatyczne Edukacyjne

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!