III Powiatowy Konkurs Piosenki PDF

 

"Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w naszych sercach"


18 października 2012 roku w auli I LO im. H. K Kołłątaja w Krotoszynie odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki "Ty pokazałeś nam drogę". Ideą konkursu było propagowanie nauki i uczczenie pamięci wielkiego Polaka, papieża Jana Pawła II, który już od siedmiu lat jest patronem ZSP nr 3.


W konkursie wzięli udział reprezentanci gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Trzecia edycja konkursu pokazała, że cieszy się on coraz większą popularnością. Uczestników i zaproszonych gości przywitali gospodarze konkursu: dyrektor naszej szkoły p. K Grobelny oraz p. E. Płóciennik - dyr. I LO im. H.Kołłątaja w Krotoszynie. Występy oceniało jury w składzie: Ks. Prałat Adam Modliński, p.Andrzej Piesyk, p.Juliusz Poczta, p.dyr. Jolanta Szóstak, p. Lucyna Gabryelczyk.
Wszyscy wykonawcy podeszli do występów profesjonalnie, przygotowali bogaty repertuar i w ten sposób udowodnili, że postać Jana Pawła II jest ciągle bliska młodzieży, a jego nauki zawierają prawdę ponadczasową. Nagrodzono następujących wykonawców:

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I MIEJSCE -zespół z I LO w Krotoszynie
II MIEJSCE- Emilia Wierzowiecka I LO w Koźminie Wlkp.
III MIEJSCE - Ex aequo 1. Aleksandra Kuźnicka, Krystian Smoliga ZSP w Zdunach i 2. zespół z ZSP nr3 w Krotoszynie

SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE - Zuzanna Winna Gimnazjum w Kobylinie
II MIEJSCE- zespół z Gimnazjum nr4 w Krotoszynie
III MIEJSCE - Weronika Kałążna Gimnazjum nr4 w Krotoszynie


Jury postanowiło także przyznać jedno WYRÓŻNIENIE dla Małgorzaty Pieszak -reprezentantki Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie.

Marzena Kasprolewicz

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!