Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Fiat PDF

Dealer Fiata Firma M.R.Piotrowscy poszukuje uczniów do odbycia zajęć praktycznych w kierunku mechanik pojazdów samochodowych. Oferujemy korzystne wynagrodzenie oraz możliwość późniejszego zatrudnienia.

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy Krotoszyn, ul. Ostrowska 191, tel. 62 7252455 oraz na stronę internetową www.fiat-piotrowscy.fiat.pl

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
26 czerwca 2020

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!