Otrzęsiny PDF

Czas płynie bardzo szybko i już za nami tradycyjne "Otrzęsiny" czyli przyjęcie do społeczności szkolnej "pierwszaków".

Tegoroczne, przygotowane tradycyjnie przez Samorząd Uczniowski (po kierunkiem opiekunek czyli p. E. Patalas-Poślednickiej i p. J. Politowicz) połączono ze "Świętem pieczonego ziemniaka". Pogoda dopisała, humory wszystkim dopisywały, ziemniaki z ogniska wszystkim bardzo smakowały. "Pierwszaki" wykazały się w różnych, ciekawych konkurencjach, często przechodząc prawdziwy tor przeszkód, aby w końcu symbolicznym dotknięciem linijka zostać pasowanym na ucznia "Trójki". A w sportowo-artystycznej rywalizacji klas pierwszych najlepsza okazała się klasa Id. I cóż- wracamy do szarej rzeczywistości szkolnej- a następne "otrzęsiny" już za rok.

zobacz zdjęcia

 

Rekrutacja

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Uznanie ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wyraża uznanie i podziękowanie dla naszej szkoły za prowadzenie kształcenia w zawodzie kierowca-mechanik

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Oficjalny serwis Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!