Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Projekt Erasmus+ w Maladze PDF

W dniach 29.08-09.09.2016 miałam przyjemność wzięcia udziału w dwutygodniowym kursie języka hiszpańskiego dla początkujących w MALACA INSTITUTO w Maladze. Kurs prowadzony był wyłącznie w języku hiszpańskim przez bardzo miłych, przyjaznych i wysoce wykwalifikowanych nauczycieli.

Uczyłam się w małej międzynarodowej grupie, która szybko się zaprzyjaźniła. Wspólnie organizowaliśmy pozalekcyjny program kulturalny. Wybraliśmy się do Cordoby, Torremollinos, do Marbelli, Mijas a także pojechaliśmy na Gibraltar. Zwiedzaliśmy zabytki, podziwialiśmy krajobrazy oraz delektowaliśmy się kuchnią śródziemnomorską.

Test na zakończenie kursu zewaluował moje osiągnięcia w zakresie języka hiszpańskiego i sklasyfikował je na poziom A1-2, czego potwierdzeniem jest certyfikat.

Nigdy nie doświadczyłabym tych wszystkich przeżyć i nie odważyłabym się podjąć nauki języka hiszpańskiego gdyby nie unijny program Erasmus + Akcja: Mobilność kadry edukacji szkolnej . Dzięki niemu szkoła nasza może realizować projekt: „Języki obce przepustką do rynków Europy, który trwa od 1 czerwca 2016 do 30.09.2017 roku”. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w takich projektach.

Obecnie przygotowuję program nauczania  nauki języka hiszpańskiego dla chętnych, początkujących z naszej szkoły wzbogacony o program turystyczno-gastronomiczny. Lekcje rozpoczynamy od listopada.  Zapraszam.

Opracowała: Mariola Ilnicka

 

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
21 czerwca 2019

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!