W poszukiwaniu wiosny PDF

Dnia 22 marca uczniowie  klasy Ie i Ig razem z wychowawczyniami p. M. Budnik, J. Politowicz oraz p. K. Kruk - Mitulą i p. G. Nowakiem udali się na spacer „W poszukiwaniu wiosny”. Przechadzając się ulicami miasta: ul. Zdunowską, przez Park Miejski, Rynek, ul. Witosa, ul. Ostrowską i ul. Bolewskiego dostrzegaliśmy pierwsze zwiastuny wiosny, kwitnące przebiśniegi, krokusy, forsycję, pąki na drzewach i krzewach. Kiedy drzewa i krzewy w ogrodach zaczynają się zielenić, szybko zapominamy o smutnym widoku za oknem.  Młodzież przygotowała kolorowe rekwizyty a przechodzące ulicami kobiety obdarowywała żonkilami.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!