„Senior z Inicjatywą” w Krotoszynie PDF

20 września w krotoszyńskiej bibliotece odbyła się konferencja naukowa w ramach projektu „Senior z Inicjatywą” zorganizowana przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Krotoszynie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Miłość się nie starzeje”. Podobnie jak w ubiegłym roku nasi uczniowie w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym mogli zaprezentować swoje umiejętności zawodowe. Oprawę gastronomiczną pod kierunkiem p. M. Kaczmarek przygotowali kelnerzy wypiekając różne słodkości i prezentując swoje umiejętności zawodowe przy obsłudze bufetu kawowego.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!