Stypendia Starosty Krotoszyńskiego 2017 PDF

„Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie masz” Zig Ziglar

20 września 2017 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie się spotkanie pn. „Najzdolniejsi w powiecie”. Jego ideą jest wspieranie uzdolnień, promowanie osiągnięć i dostrzeżenie potencjału uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Krotoszyński.

Spotkanie rozpoczął naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie – Przemysław Wójcik cytując Stanisława Staszica „Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada”.

 

Następnie pan starosta krotoszyński Stanisław Szczotka wraz członkiem Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego, panem Januszem Baszczyńskim wręczyli najzdolniejszym uczniom dyplomy o przyznaniu Stypendiów Starosty Krotoszyńskiego.

Stypendiami za wysokie wyniki w nauce w wysokości 500 zł wyróżniono 35 uczniów, w tym uczniów naszej szkoły: Patrycję Kuś, Jagodę Aleksandrzak, Katarzynę Damasiewicz, Weronikę Piskorską, Olgę Pomogier.

Spotkanie „Najzdolniejsi w powiecie” uświetnił swoim wstępem zespół muzyczny SMAJL, w skład którego wchodzą uczniowie i absolwentka aż 3 krotoszyńskich szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy!

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!