Szukaj

Realizowane projekty

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

Zapytanie ofertowe PDF
wtorek, 15 maja 2018 00:00

Dyrekcja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie  zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym remontu dachu nad zapleczem sali gimnastycznej. W załączeniu dokumenty dotyczące złożenia oferty.

 

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

 

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!