Odwiedziny PDF

3.10. 2017 r. w naszej szkole gościł Starosta Krotoszyński pan Stanisław Szczotka oraz pani Małgorzata Krupa z Biura Promocji i Rozwoju.

Pan starosta osobiście podziękował za udział naszej szkoły: dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów podczas imprez organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Krotoszynie: Dożynki Powiatowe oraz "Powiat od kuchni". Wymienione imprezy były doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności zawodowych naszej młodzieży w branży gastronomicznej.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!