Projekt - Mobilna Akademia Sukcesu/Kompetencji PDF

9 października w ramach programu: "Projekt - Mobilna Akademia Sukcesu/Kompetencji" gościliśmy  przedstawicieli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Celem zajęć było podniesienie kompetencji miękkich wśród młodzieży. Uczniowie Technikum wzięli udział w ciekawych  warsztatach  z zakresu wiedzy na temat pracy zespołowej. Workshop: "Praca w grupie i co dalej?" prezentował systemy współpracy ludzi i czynniki, które wpływają na sukces pracy w zespole.

Zajęcia pomogą naszym uczniom w wyborze nie tylko kierunku studiów, ale także stały się podpowiedzią, czy łatwiejsze będzie założenie własnej firmy, czy praca w koncernie.

Za inicjatywę i ciekawe warsztaty Organizatorowi: Wyższej Szkole Bankowej oraz Wykładowcom: Pani Karolinie Waliszewskiej, Panu Kacprowi Łacinie oraz Miłoszowi Skorlińskiemu dziękujemy:)

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
  • "Izraelczycy łatwo przebaczają wszystko, z wyjątkiem jednej rzeczy"
    Mógł odpowiedzieć na to pytanie zupełnie inaczej - przyznaje w rozmowie z reporterem TVN24 w "Faktach po Faktach" Ronen Bergman, dziennikarz, który w Monachium zapytał premiera Mateusza Morawieckiego o nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Odpowiedź szefa polskiego rządu wywołała lawinę komentarzy, nie tylko w Izraelu.
  • Małgorzata Szumowska ze Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale
    "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej została nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem - Grand Jury Prize podczas 68. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Złotego Niedźwiedzia otrzymała Adina Pintile z Rumunii za "Touch me not". Grand Jury Prize jest drugą co do ważności nagrodą festiwalu.
  • Olimpijczyk z trenerem zatrzymani za kradzież auta
    Kanadyjski narciarz David Duncan, ósmy zawodnik igrzysk w Pjongczangu w skicrossie, jego żona oraz trener William Ryan Raine zostali tymczasowo aresztowani przez południowokoreańską policję z związku z podejrzeniem o kradzież auta.

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!