Koncert „Głosy dla hospicjum” 15.10.2017 r. PDF

Koncert uświetnił obchody XVII Dnia Papieskiego w Polsce oraz Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Podczas koncertu zbierane były środki finansowe na zakup materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych do Zakładu Opieki Paliatywnej SP ZOZ w Krotoszynie. Koncert łączył naukę św. Jana Pawła II z przesłaniem tego Dnia poprzez hasło „Idźmy naprzód z nadzieją”.  Organizatorami koncertu byli:

  • Stowarzyszenie CWZK,
  • Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie,
  • Krotoszyński Ośrodek Kultury (KOK),
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Krotoszynie wraz ze szkolnymi klubami wolontariuszy współpracujących z CWZK oraz szkolnymi klubami Caritas w Krotoszynie.

Na scenie kolejno prezentowali się:

  • Zetka, uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie Julia Tarczyńska oraz Iwona Sosnowska pod opieką pana Roberta Krawczyka;
  • zespół Smile;
  • zespół Tacy Nie Inni i chór szkolny pod opieką Mariusza Kaźmierczaka.

Dziękujemy i gratulujemy wspaniałego występu panu Robertowi Krawczykowi oraz Julii i Iwonie.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!