Święto Niepodległości PDF

Święto Niepodległości uczciliśmy w tym roku w inny sposób. Zorganizowaliśmy rajd, w którym przeszliśmy ulicą Bolewskiego na Szaniec, tam odśpiewaliśmy Rotę i zapaliliśmy znicz, światełko dla tych, którzy swoje życie oddali za wolność naszej ojczyzny. Następnie ulicą Wiewiórowskiego udaliśmy się do Strzelnicy Bractwa Kurkowego, gdzie nastąpiło podsumowanie zawodów strzeleckich o Puchar Dyrektora Szkoły, które odbyły się w strzelnicy LOK. Rywalizowano w trzech kategoriach: dziewczynki, chłopcy oraz nauczyciele. Na zakończenie rajdu uraczyliśmy się pyszną grochówką.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!