Odwiedziny PDF

W środę, 29 listopada klasa Ic miała okazję odwiedzić LAB.krotoszyn. Tam pod okiem doświadczonych trenerów – Dawida Kujawskiego i Agnieszki Lepczyńskiej, nasza młodzież poznała tajniki popularnego w całym świecie CrossFitu. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie wykonali dwa szybkie treningi, które miały pokazać zalety tego sportu. Opiekę nad grupą sprawowali Piotr Wiedemann i Grzegorz Nowak.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!