Stypendia Premiera wręczone! PDF

W dniu 30 listopada 2017 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczania Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na tą uroczystość dostała zaproszenie stypendystka z naszej szkoły – Patrycja Kuś z klasy IIB, która osobiście odebrała nagrodę wraz z gratulacjami i życzeniami od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, p. Elżbiety Leszczyńskiej. Ten dzień dla Patrycji na pewno pozostanie niezapomniany. Gratulacje!

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!