Rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego PDF

Dnia 1 stycznia poczet sztandarowy oraz uczniowie szkoły brali udział w powiatowo – gminnych obchodach 99 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem wiązanek kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym Powstańców Wielkopolskich znajdującym się przy ulicy Zdunowskiej w Krotoszynie. Następnie uczestnicy przemaszerowali pod budynki dawnych koszar wojskowych, w których ma swoją siedzibę Starostwo Powiatowe, gdzie nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi powstańczej na maszt. Głównym punktem obchodów była Msza Św. w intencji powstańców, odprawiona w kościele Farnym pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!