VI Ogólnopolski Konkurs "Normalizacja i ja" PDF

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w VI Ogólnopolskim Konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych „Normalizacja i ja”, zorganizowanym przez Polski Komitet Normalizacyjny pod hasłem „Normy w ochronie środowiska”, którego celem było upowszechnienie wiedzy o roli norm technicznych w ochronie środowiska. Gabriela Siwek z klasy IIg, Zuzanna Całujek i Weronika Piskorska z klasy IIf przygotowały prace w kategorii komiks. Ich opiekun p. Aneta Kotala opracowała natomiast do oddzielnej kategorii praca nauczyciela scenariusz lekcji i ostatecznie zajęła III miejsce. Szczegóły na stronie https://wiedza.pkn.pl/…/podsumowanie-vi-konkursu-%E2%80%9En…

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Marzec 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!