VI Ogólnopolski Konkurs "Normalizacja i ja" PDF

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w VI Ogólnopolskim Konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych „Normalizacja i ja”, zorganizowanym przez Polski Komitet Normalizacyjny pod hasłem „Normy w ochronie środowiska”, którego celem było upowszechnienie wiedzy o roli norm technicznych w ochronie środowiska. Gabriela Siwek z klasy IIg, Zuzanna Całujek i Weronika Piskorska z klasy IIf przygotowały prace w kategorii komiks. Ich opiekun p. Aneta Kotala opracowała natomiast do oddzielnej kategorii praca nauczyciela scenariusz lekcji i ostatecznie zajęła III miejsce. Szczegóły na stronie https://wiedza.pkn.pl/…/podsumowanie-vi-konkursu-%E2%80%9En…

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl
  • "Jeżeli to jest największy problem marszałka, kto zapłaci za obiady, to my zapłacimy"
    Ja bardzo chętnie oddam swoją pensję poselską na te obiady - zadeklarował Michał Kamiński, poseł PSL-UED, odnosząc się do przytaczanych w niedzielnych "Faktach po Faktach" słów marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o kosztach, jakie generuje protest niepełnosprawnych i ich bliskich. Barbara Nowacka z Inicjatywy Polskiej, komentując działania władz sejmowych wobec protestujących, powiedziała, że "to przechodzi wszelkie standardy nie tyle parlamentaryzmu, ale funkcjonowania w społeczeństwie".
  • Szef irańskiego MSZ: polityczne wsparcie Unii dla porozumienia atomowego nie wystarcza
    Polityczne poparcie Unii Europejskiej dla porozumienia atomowego po wycofaniu się z niego USA nie wystarczy, by utrzymać korzyści dla Iranu płynące z tej umowy - oświadczył w niedzielę szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Iranu Mohammad Dżawad Zarif na spotkaniu z komisarzem UE Miguelem Canete.
  • Tęsknota, miłość i jazz. Za co świat pokochał Pawła Pawlikowskiego?
    Najpierw "Idą" przerwał długi czas czekania przez polskie kino na Oscara, teraz trafił po latach naszej nieobecności do Cannes z "Zimną wojną" i dostał nagrodę za reżyserię. Po sukcesie osadzonej w dobie stalinizmu kameralnej historii młodej zakonnicy wrócił do tej samej epoki, by opowiedzieć historię miłosną, okrzykniętą "polską Casablanką". Trzeba było twórcy ukształtowanego poza Polską, by nasze filmy sięgnęły po najwyższe laury?

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!