Dzień Pamięci PDF

Pierwszego marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wieczornicy w krotoszyńskim muzeum, aby oddać należną cześć niezłomnym bohaterom. Opiekę nad grupą sprawowała Justyna Politowicz.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Marzec 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!