XIV Wielkopolska Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej PDF

6 marca o godz. 10:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie  odbył się etap powiatowy XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II reprezentowali: Jakub Wojcieszak, Eryk Filipczak  uczniowie klasy drugiej o specjalności technik elektryk oraz Marek Furman, uczeń klasy trzeciej o specjalności technik mechanik.

M. Kremer

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!