Zostań honorowym dawcą krwi i szpiku kostnego!!! PDF

Zapraszamy naszą młodzież oraz pracowników szkoły do wzięcia udziału w akcji honorowego krwiodawstwa „Oddaj krew – bez pół litra można żyć”. Akcja odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. na boisku szkolnym w mobilnym punkcie poboru - krwiobusie, kiedy obchodzić będziemy Światowy Dzień Zdrowia. Pragnę przypomnieć, że każdorazowe oddanie krwi nagradzane jest pochwałą w wysokości 50 punktów.

Tegoroczną akcję oddawania krwi dedykujemy naszej koleżance Asi Kiszce, która rok temu w swoim krótkim życiu zdążyła przyłączyć się do honorowych dawców krwi.

Akcję koordynować będą pani Iwona Wojciechowska, pani Justyna Politowicz oraz pan Piotr Wiedemann.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!