„Być kobietą, być kobietą…” PDF

8 marca 2018 roku w Sali gimnastycznej ZSP nr3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie mamy, pracodawczynie, nauczycielki i zaproszeni goście świętowali Dzień Kobiet.

Uroczystość rozpoczęła dyr. szkoły p. Izabela Kossakowska życząc udanego spotkania i wszelkiej pomyślności. Następnie uczniowie klasy III A przypomnieli historię święta oraz przedstawili sylwetki najwybitniejszych, najbardziej znanych kobiet. Nie brakło fragmentów starych kronik z czasów PRL-u. Wszystkim Paniom obowiązkowo wręczono symboliczne już czerwone goździki-co przypomniało dawne sposoby obchodzenia tego dnia. Świetnym podsumowaniem był występ wokalny naszej uczennicy Gabrysi, która zaśpiewała znaną piosenkę „Gdzie ci mężczyźni…”, czym podbiła serca publiczności.

Uczniowie klas kelnersko-gastronomicznych zaprezentowali swoje umiejętności w pokazie szablowania wina i podali wszystkim gościom Aperitif. Duże wrażenie zrobiła także prezentacja fryzur koktajlowych promująca nowy kierunek kształcenia: technik usług fryzjerskich z innowacją kosmetyczną. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował Adam – kształcący się właśnie z zawodzie fryzjer, dostarczył obecnym Kobietom wielu niezapomnianych wzruszeń.

Drogie Panie mogły skorzystać z usług i porad kosmetyczno-fryzjerskich w specjalnych stoiskach prowadzonych przez młodzież kształcącą się w tych zawodach.

W miłym nastroju, przy kawie i pysznych słodkościach czas mijał nieubłaganie szybko. Rozstając się Panie zgodnie stwierdziły, że na pewno trzeba obchody tego święta włączyć do stałego kalendarza imprez.

Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak pięknej imprezy. Wszystkim Kobietom życzymy samych radości oraz troski i opieki ze strony i czułych mężczyzn.

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!