Siatkarze Trójki mistrzami powiatu!!!! PDF

Miło nam poinformować, że siatkarze z ZSP nr 3 wygrali zawody powiatowe w piłce siatkowej w ramach Licealiady i to oni w tym roku będą reprezentowali Krotoszyn w zawodach rejonowych w Kaliszu. Mecze eliminacyjne były bardzo wyrównane, ale to nasi uczniowie z tylko jedną porażką uplasowali się na pierwszym miejscu w powiecie. Skład naszej reprezentacji: Maksymilian Grządka, Mateusz Sroczan, Adrian Plewa, Wiktor Grześkowiak, Patryk Śnieciński, Jakub Sobkowiak, Damian Wróbel, Dominik Król.

Chłopaki jesteśmy z Was dumni! Trzymamy kciuki za następne mecze!

zobacz zdjęcia

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Rekrutacja

Do końca roku

Do końca roku szkolnego:
22 czerwca 2018

Nagroda Ministra

Nagroda Ministra Gospodarki

W uznaniu dla dorobku placówki wraz z firmą Mahle otrzymaliśmy Nagrodę Ministra Gospodarki z dyplomem: „Za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji szkolnictwa zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia i wychowania młodzieży zgodnie z oczekiwaniami lokalnego rynku pracy” podpisał wiceprezes Rady Ministrów Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Zapraszamy na naszą stronę pl-pl.facebook.com/Zetka3Krotoszyn

Wiadomości TVN24

TVN24.pl - Wiadomości - Najnowsze
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata w TVN24.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!